47 obserwujących
144 notki
138k odsłon
  1282   0

Podsumowanie dochodzenia w sprawie "katastrofy"

 

Podsumowanie dochodzenia w sprawie rozbicia się polskiego samolotu wojskowego z prezydentem i wieloma innymi najważniejszymi osobami w Polsce – nie wchodząc w szczegóły omawiane na innych blogach, koncepcja mogła wyglądać tak:

  1. Ściągnięcie ochrony BOR z kilku budynków MSWiA i MSZ rok przed katastrofą w celu uniknięcia ewentualnych świadków przygotowywanego zamachu o czym nieopacznie wspomniał Komorowski, tak jak potem o wyjściu z NATO i rezygnacji z wydobycia gazu łupkowego – wszystko to jest celem Putina, a właściwie kolesiów marszałka z WSI(GRU). Samobójstwo Grzegorza Michniewicza dyrektora generalnego kancelarii Donalda Tuska i zabójstwo szyfranta Zielonki potwierdzały by dodatkowo tą tezę – mieli dostęp do największych tajemnic państwowych, posiadali najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa NATO. Kolejna ofiara to Przemysław Guła odwołany z pełnienia obowiązków dyrektora Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Głównym celem RCB jest analizowanie zagrożeń i możliwości reagowania na nie w oparciu o dane uzyskiwane ze wszelkich możliwych źródeł. Centrum zapewnia obsługę Rady Ministrów, premiera, szefa MSWiA i Rządowego Zespołu Zarządzenia Kryzysowego w sprawach zarządzania kryzysowego oraz pełni funkcję krajowego centrum zarządzania kryzysowego.
  2. Rozdzielenie delegacji na „dobrych” i „złych” dla Putina, tak aby „źli” byli w innym samolocie w innym dniu, co pozwoli rozpylić za pomocą Ił’a-76(78?) substancję zagęszczającą mgłę już występującą i przewidzianą metrologicznie na podstawie analizy pogody na lotnisku w podobnych okrasach z poprzednich lat. "Wzmocniona" mgła nie mgła jednak działać dłużej niż kilkadziesiąt minut ze względu na godzinę przedpołudniową w której normalnie taki gęste mgły nie występują – mgły tworzą się zazwyczaj nocą i rankiem się rozpraszają. Następnie Ił udawał nieudane lądowanie przed dziennikarzami, aby uwiarygodnić wypadek polskiego samolotu, co ciekawe przez kilka dni wcześniej żaden samolot poza rządowymi tam nie lądował, dziennikarze dali się wpuścić w kanał i od początku jedyna wina to błąd pilotów. Sprawa samej mgły jest bardzo istotna, ze względu na podawanie jej jako jedynej przyczyny błędów pilotów i twierdzenie, że nie można jej wywołać sztucznie. Mgła na terenach podmokłych takich jak w przypadku smoleńskiego lotniska jest czymś naturalnym i częstym, można ją nawet przewidzieć o odpowiedniej porze dnia, co tłumaczy opóźnienie polskiego samolotu, natomiast to, że ona występuje i utrudnia lądowanie nie oznacza, że nie można jej pomóc za pomocą chemicznych substancji rozpylanych z samolotów transportowych lub latających cystern.
  3. Podanie fałszywych danych pilotom zarówno z wieży co do odległości, jak i wizualnych tzn. oświetlenie „lotniska”, jak i radiowych za pomocą systemu błędnych radiolatarni tak, aby samolot rozbił się ok. 1,5 km przed lotniskiem, znane są też techniki oszukiwania wskaźników wysokości samolotu.
  4. Gdy pilotom udało się wydostać z pułapki zastawionej w wąwozie (widocznie piloci coś już podejrzewali i zachowali dużą ostrożność przy lądowaniu na co wskazują rozmowy ze środkowej części czarnych skrzynek, bo sama końcówka jest zmanipulowana), samolot został zdalnie uszkodzony za pomocą awarii na jego pokładzie np. sterów wysokości lub silnika co zmusiło go do awaryjnego lądowania pośród drzew.
  5. Po wylądowaniu nastąpiła detonacja ładunku wybuchowego lub rakiety w celu usprawiedliwienia śmierci wszystkich osób w wyniku katastrofy i rozstrzelanie rannych pilotów znajdujących się z przodu samolotu lub pasażerów znajdujących się z tyłu, gdzie eksplozja wyrządziła najmniejsze szkody. Potwierdzają to zeznania świadków:  http://www.youtube.com/watch?v=30s34ipA-Hg&NR=1 i http://www.youtube.com/watch?v=H40-WqF-fDA
  6. Klika rządowa Tusk, Sikorski, Klich, Miller oddaje wszystkie dowody i śledztwo pod pełną kontrolę FSB Putina ze względu na to, że Komorowski przejmuje wszystko po Lechu, co daje możliwość dowolnego zmieniania prawa na korzyść kolesiów z P.O. oraz przejęcia wszystkich instytucji w państwie od nich do tej pory niezależnych jeszcze przed wyborami i bez czekania na koniec kadencji ich s.p. szefów, co stawia go w pozycji rozdającego karty. Potencjał spec służby FSB można sobie uzmysłowić zdając sobie sprawę, że jest tam tylu funkcjonariuszy ilu żołnierzy w całej Polskiej armii!
  7. Ważne znaczenie w totalnej blokadzie śledztwa po polskiej stronie miało również rozdzielenie prokuratury od ministra sprawiedliwości 10 dni przed „katastrofą” – w ten sposób rząd za nic nie odpowiada, co jest głównym jego celem działania na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Przy okazji rozdzielenia prokuratury wyrzucono również na przymusową emeryturę kilkunastu uczciwych i młodych prokuratorów, którzy spokojnie przez wiele lat mogli jeszcze pracować, ale byli zbyt niebezpieczni dla „układów”.
  8. W kontekście katastrofy zupełnie innego znaczenia i sensu nabiera zaskakująca i początkowo niezrozumiała rezygnacja w startowaniu w wyborach prezydenckich premiera Tuska po spotkaniu z Putinem przy okazji obchodów 70 rocznicy wybuchy II Wojny Światowej oraz prawybory w P.O dla uwiarygodnienia marszałka Komorowskiego na stanowisku prezydenta po zamachu. Jedyne co cały plan zepsuło to rezygnacja w ostatniej chwili z lotu Jarosława Kaczyńskiego oraz blogi internetowe i filmik ze "strzelaniny", który doczekał się już kilku autorów - ciekawe jak go kręcili 1 komórką...
  9. Kwestia prawdopodobieństwa takiego wypadku jak nasz samolot z głównymi przeciwnikami politycznymi rządu w kraju i szefami niezależnych od niego instytucji oraz wszystkimi generałami wszystkich rodzajów sił zbrojnych wrogich Rosji jest dość jednoznaczna i równa się ok. bilionowej części procenta, mimo panujących na lotnisku warunków, a po tej katastrofie wzrosła o jakieś 1000 razy do miliardowej części tego samego procenta – jednak wzrost ten nie wynika z uwzględnienia naturalnych przyczyn możliwości wystąpienia takiej katastrofy, ze względu na doskonałe przygotowanie pilotów i niedawny generalny remont samolotu, który kosztował wiele milionów dolarów, ale za sprawą dodania do czynników statystycznych celowych zaniedbań po stronie „polskiej” i wrogich działań po stronie krajów ościennych. Na następną taką katastrofę będziemy musieli czekać ok. miliarda lat co dobrze oddaje ta skala:  statystykaUwzględniając czynniki rachunku prawdopodobieństwa można więc uznać, że polityka przyjaźni i pełnego zaufania do skorumpowanego kraju pełnego alkoholizmu w którym dokonują się zbrodnie ludobójstwa i mordy polityczne już od wielu dziesięcioleci,  w sposób nieporównanie większy i masowy niż w innych krajach świata, ta polityka może mieć tylko podłoże ukryte i podłe.

Dalsze dowody w śledztwie oficjalnym i ustalenia związane z nimi prawdopodobnie szybko nie ujrzą światła, dlatego warto podsumować i zebrać wiele hipotez w jedną, która logiczne je łączy w całość. Oczywiście jest to „teoria spiskowa” tak samo jak mord w Katyniu, rozbiory Polski w XVIII wieku, pakt Ribbentrop-Mołotow oraz wiele innych powstań, rewolucji, przewrotów i zamachów np. na World Trade Center.

Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura