szestow szestow
147
BLOG

Jak HGW z TVN-em wydali 3,5 miliona z kasy Warszawiaków

szestow szestow Polityka Obserwuj notkę 121

Nowy Rok. Liczymy wydatki po Sylwestrze i okazuje się, że z kieszeni Warszawiaków po raz kolejny HGW wyrwała kasę (175 zł na uczestnika) żeby zorganizowac TVN-owi przywitanie Nowego Roku. Miasto zapłaciło za 20-tysięczną widownię 3,5 miliona!!! złotych. Dla porównania impreza w Poznaniu kosztowała 300tys i było na niej obecnych 10 tys ludzi ( 30zł / ucz.). Nie było poza tym żadnej telewizji, która by partycypowała w kosztach. Należałoby zapytac zatem ile TVN zapłacił za promocję swojej stacji przez Miasto Warszawa. Czy po raz kolejny nie okazuje sie, że Pani Prezydent spłaca długi Platformy wobec Waltera za wygrane wybory pieniędzmi Warszawiaków. Już 360 milionów sprezentowała ITI na stadion Legii z centrum finansowo-handlowym, a teraz 3,5...Tanie państwo w wydaniu PO czyli zabrac wszystkim oddac bogatym. Kwota wydana na impreze TVN-u wystarcza na utrzymanie dużej sceny teatralnej w mieście przez rok! Widac tak spece od kultury miejskiej rozumują żeby HGW i ITI miało się dobrze.

Tymczasem w Krakowie i Wrocławiu po ponad sto tysięcy ludzi świętowało nadejście Nowego Roku. Tylko w Warszawie pod rządami TVN-owskiej Gwiazdy HGW wszystko jest do dupy. Ile Warszawiacy będą jeszcze znosic to niechciane brzemię złożone z niezdolnych polityków i skorumpowanych biznesmenów?

szestow
O mnie szestow

Niegdyś gniew przemawiał kindżałami (Lew Szestow) W polityce mieć rację nie znaczy opanować scenę, ale w pierwszym akcie przewidzieć trupa w akcie piątym (N.G. Davila)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (121)

Inne tematy w dziale Polityka