48
BLOG
Nie chciałbym dobijac HGW, bo kobieta nie może wyjśc z szoku posylwestrowego lecz trzeba o tym napisac i udowodnic jej amatorstwo. Kolejnym partactwem po Sylwestrze, które uczyniła jest budowana w pośpiechu wyborczym częśc ulicy Puławskiej. Proszę wszystkich inżynierów i specjalistów od budowy dróg oraz zwykłych użytkowników, żeby się na temat tego bubla wypowiedzieli. Proszę porównac stary fragment Puławskiej wybudowany wiele lat temu do tego co powstalo miesiąc temu. Nierówności, nadlewki asfaltu, partactwo do potęgi za które w normalnym kraju nie powinno się zapłacic lecz firma Strabag - wykonawca potrafi pewnie jak większośc firm w Polsce zmotywowac urzędników do wypłaty publicznych pieniedzy. Jeśli tak ma wygląddac nowa droga w centrum miasta pokrzywiona jak śmigła Żwirki i Wigury to znaczy, że na Euro trzeba będzie dobrze polewac gościom wódkę, żeby uwierzyli w cuda i normalnośc stolicy dużego europejskiego kraju. Niemcy przejadą się Puławską a la HGW i powiedzą swoje sakramentalne "polnische Wirtschaft". Pózniej z pogardą pojadą na mecz, a my będziemy się po raz kolejny wstydzic za rządzących nami partaczy.



Komentarze
Pokaż komentarze (1)