28 obserwujących
415 notek
489k odsłon
523 odsłony

Robert Biedroń - gejzer antypolskości

Wykop Skomentuj4

Wikipedia informuje, że w rodzinie, w której wzrastał Robert Biedroń dochodziło do przemocy domowej. Trudno określić jak fakt ten wpłynął na jego orientację seksualną, ale z pewnością spowodował dezintegrację poczucie bezpieczeństwa przyszłego europosła i kandydata na prezydenta RP.

Sam Biedroń opowiada jak ciężko miał w domu, jak był bity i jak bardzo brakowało pieniędzy. Jest powiedzenie, że co cię nie zabije, to cię uodporni,lecz w przypadku Roberta Biedronia, powiedzenie to nie ma zastosowania. Słuchając go ma się wrażenie, że dzieciństwo i młodzieńcze lata nadal bardzo silnie tkwią w europośle, a doświadczenia tego czasu nigdy nie zostały przez niego do końca przerobione. Być może własnie w doświadczeniach tamtych lat tkwi przyczyna jego obecnych poglądów,a przede wszystkim przyczyna jego działań. 

Jeśli bowiem nie ma się oparcia w najbliższych, gdy ojciec i matka, a w jego przypadku głównie ojciec, stają się wrogami, agresorami, którzy nie wiadomo kiedy uderzą, zaś pieniądz w domu jest tak rzadki jak banany w komunie, późniejsze życie i działania mogą stać się w swoisty sposób zdeterminowane tym aby dziecięce piekło w dorosłym wydaniu nigdy się nie powtórzyło zaś sytuacje w jakim się wtenczas objawiło nigdy więcej nie zaistniały.

Jeśli więc normalna rodzina nie była opoką za którą można się było skryć, a matka i ojciec zamiast kochać bili, na pohybel takiej rodzinie, nie daj Boże katolickiej jeszcze, w każdym razie na pewno w deklaracji i w obrządku. Na pohybel takiemu Bogu, który dopuszcza aby działy się taki rzeczy, a w końcu do diabła z miłością kobiety i mężczyzny skoro jej skutkiem są ból i cierpienie. Także państwo promujące ową miłość i nadające jej takie znaczenie, nie warte jest funta kłaków bowiem jej owoce - dzieci najczęściej są nieszczęśliwe.

Za Chiny nie wiem czy mam rację. Być może Robert Biedroń to zupełnie inna opowieść, a jego myśli, mowa, uczynki i zaniedbania są skutkiem całkiem innych przyczyn. Jedno jest jednak dla mnie pewne, jego obecność w polityce szkodzi Polsce, a  narracja jaką stosuje, zdarza się, że oparta jest na zwykłym, ordynarnym kłamstwie. Biedroń zdaje się być przekonany, że  ultraliberalny świat, zielono tęczowy z homoseksualistami udowadniającymi, że ich dewiacja jest równie dobra, a może i lepsza od heteroseksualnej normy jest alternatywą dla świata dotychczasowego. Sprawia wrażenie jakby raz na zawsze chciał skończyć z dotychczasowym modelem społecznym i posłać gdzie raki zimują większość dotychczasowych norm społecznych, a przede wszystkim tych moralnych.

Co gorsza, jego dialektyka, jego uderzanie w Polskę zdają się być doskonale kosmopolityczne z tą poprawką, że dla Biedronia - kosmopolityczne znaczy przede wszystkim antypolskie. Bowiem to właśnie Polska jawi się dla niego jako jądro ciemności anty liberalnej i ciemnogród moralnej poprawności.Tak więc jeńcy nie są brani, a pan Robert tnie po całości po własnej matce - Polsce bowiem dla niego narodowość nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się idea i tylko ona. Temat matki jako takiej w kontekście naszego europosła w ogóle jest ciekawy. Jak podaje Superekspres dwadzieścia lat temu matka Biedronia zgłosiła do prokuratury sprawę znęcania się nad nią i młodszym bratem jej obecnie euro poselskiego syna. Przed sądem doszło jednak do ugody i jak pisze Superekspres: "Helena Biedroń oświadczyła, że wybacza swojemu dziecku, nie ma do niego żalu i nie chce wyciągania prawnych konsekwencji. Dzięki temu sprawę warunkowo umorzono, a Biedroń uniknął kary - Przy warunkowym umorzeniu sąd uznaje winę oskarżonego – mówi „SE” karnista, prof. Piotr Kruszyński (74 l.). - Pobicie musiało być poważne i skutkować co najmniej siedmiodniowym okresem leczenia. Wskazuje na to kwalifikacja czynu – mówi osoba znająca sprawę. Z informacji „Warszawskiej Gazety” wynika, że matka Biedronia miała złamaną szczękę. Ugoda ugodą, ale zdaje się, że w opisywanej sytuacji Robert Biedroń  swojej matce rodzonej okazał nieambiwalentne uczucia podobne, jakie w moim przekonaniu, okazuje Matce Ojczyźnie.

Bowiem dla Biedronia najważniejszy jest on sam i jego wizji świata, w której utopijny pederastyczny hedonizm przeplata się z narracją ekologicznego Hardcore nie uznającego kompromisów i tworzący niemożliwy do zaakceptowania przez normalnego człowieka obraz zielono tęczowo piekła, w którym pozorne ład j harmonia podporządkowane są nowym doznaniom i nieakceptowalnym praktykom głoszony przez Biedronia i jego środowisko w imię nieskrępowanej wolności gwarantowanej restrykcyjnymi ustawami i bronionej spreparowanym za pomocą kłamstwa  diabelskim uniwersalizmem oskarżenia o mowę nienawiści.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka