Blog
Trywialnie nie umiem.
Harley Porter
Harley Porter Szufladowcem. Najczęściej piszę i rysuję do szuflady.
13 obserwujących 268 notek 328149 odsłon
Harley Porter, 1 maja 2017 r.

Polska jest przyjaznym krajem - Karolina Pietrzak uważa inaczej!

172 0 0 A A A

Szczerze pisząc nie wiem kim jest Karolina Pietrzak, ale skoro Wirtualna Polska drukuje jej artykuł na pierwszej stronie swojego portalu to poglądy tej osoby muszą być ważne i opiniotwórcze jak i ona sama. Ale mniejsze o to, ważnym jest, że przekonania tej pani są istotnym i lansowanym poglądem mediów niepatriotycznych.

Nie raz, nie dziesięć wszyscy słyszymy jakim to nietolerancyjnym krajem jest Polska, a jej mieszkańcy z wyjątkiem "elity" gazetowyborczolubnej jak bardzo nienawidzą ubogacających gwałtami i zamachami terrorystycznymi Europę muzułmańskich imigrantów i lansujących miłość odbytniczą homoseksualistów. W ogóle  muzułmanie i pederaści to dwa kije, którymi lubownicy GW starają się okładać  wszystkich tych, mających tradycyjne poglądy i na nich budujących swoje życie.

Jednak nie znanej mi bliżej pani Karolinie chodzi o tolerowanie marszów narodowców, zaś jej oburzenie jest na takim poziomie jakby owi narodowcy w swoim marszu, wzorem islamskich bandytów prowadzili na rzeź przerażonych lewaków aby poucinać im głowy. ONR faktycznie maszeruje dziarskim krokiem, ale jedynymi skrajnymi bojówkami jakie widziały moje stare oczy, pokazującymi jak można bić ludzi i atakować pokojowe manifestacje były te od antify, nie wiem czy zaproszone, ale z pewnością lubiane przez lewaków Sławomira Sierakowskiego i Jacka Żakowskiego.

Pani Karolina ni stąd ni zowąd w swoje przemyślenia wplata jakiegoś Irańczyka, któremu ktoś pięć razy uszkodził lokal w Warszawie i, który bezskutecznie ubiega się o polskie obywatelstwo ( jeśli tak mu źle to dla czego się ubiega?!) i prezydenta Andrzeja Dudę zgadzającego się na marsze narodowców, a w domyśle pani zapewne dopingującego faszystowskie marsze najlepiej z pochodniami.

Faktycznie narodowcy w Polsce mogą maszerować, ale może i bandycka antifa - zainteresowanych odsyłam na you tube i podrygiwać w sodomicznych pląsach może cała menażeria lgbt zostawiająca daleko za sobą rozsądek i moralność. Tutaj jednak pani Pietrzak głuchnie i ślepnie, podobnie jak przy Irańczyku, którego szyiccy duchowni pozwalają kopulować z owcami pod warunkiem, ze nie są z tej samej wsi co kopulujący, zaś rodacy owego Irańczyka Polakowi chcącemu założyć knajpę w Teheranie nie tyle zniszczyli by zamki w drzwiach, co spalili knajpę z całą rodziną.

Dlatego też pani Karolina Pietrzak myli się dogłębnie pisząc, że Polska nie jest przyjaznym krajem. Dla wyznawców proroka jesteśmy rajem w którym sunnici nie wyrzynają szyitów za wiarę nie traci się głowę, a za homoseksualne ciągoty nie zrzuca się z wieży minaretu. Osobiście jednak uważam, że to pisanie nie jest pomyłką, którą mógłbym wybaczyć, ale świadomą złą wola i manipulacją faktami mającymi realizować lewackie i szkodliwe dla Polski cele mentorów pani Karoliny.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Gniewny i staram się być sprawiedliwym.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • lupin Sodomia dla katolika to grzech śmiertelny i o ile można akceptować człowieka w...
  • To proszę gruźlika wpuścić do przedszkola i stołówki.
  • jareks23 (samo)sądy na kim?

Tematy w dziale Społeczeństwo