24 obserwujących
346 notek
432k odsłony
1104 odsłony

Zamordowanie Kasi, Jasia, Marysi, Radka i Emilki jest OK!

Wykop Skomentuj54

Tak właśnie mówią roześmiane aborcjonistki, lansujące tezę pozytywnych aspektów mordu na nienarodzonych dzieciach w "Wysokich Obcasach" dodatku Gazety Wyborczej. Rzecz jasna trzy panie prezentujące na zdjęciu ową tezę nie mają na koszulkach wypisane imion tytułowych dzieci. Na białych t- shirtach ubranych w nie zadowolonych i uśmiechniętych kobiet widnieje napis - aborcja jest OK i rysunek jakiejś dziwnej, roześmianej buzi. Wszystko to w konwencji różowego studia dla milusińskich, brakuje tylko baloników, konfetti i cukrowej waty.

 To nie może być prawda - mówię sobie oglądając owe zdjęcie, bowiem wtłoczenie krwawej, morderczej jatki, pourywanych małych główki i rączek oraz całej traumy związanej z zamordowaniem własnego, nienarodzonego dziecka w ów różowy obrazek zdaje się być pomysłem jakiegoś zdegenerowanego do szpiku kości, psychopaty albo szatańskiego dizajnera robiącego to, na co zapowiadało się od jakiegoś czasu czyli relatywizowaniu zła. Owa bajkowa różowość lansująca krwawy hak aborcyjny jawi się jako rzecz niebywała, a pomysł aby w ten sposób agitować za aborcją, mógł zrodzić się w umyśle wyjątkowego łajdaka.

Pamiętam, dawno temu, podczas oglądania japońskiej anime "Dragon ball Z" - atomowej nawalanki rożnych takich mangowych herosów, papieros wypadł mi z spierzchniętych warg (wtedy jeszcze paliłem) gdy usłyszałem imię jednego z bohaterów - Szatan Serduszko!!! Co i skąd ma mi wypaść dzisiaj gdy czytam, że aborcja jest OK???

Nie chcę już więcej na ten temat pisać bowiem, cóż więcej można dodać, chyba jedynie ciężkie inwektywy, szczególnie jedną zaczynającą się na "k"  z mocnym akcentem na drugą sylabę, bowiem przyzwoity człowiek nie zna słów w cywilizowanej mowie mogącej opisać niniejszą sytuację, zaś różnych dewiantów godnych odosobnienia albo neandertalskiego potraktowania twarzy przewala się wielu po polskich ulicach i polskich studiach telewizyjnych. Właśnie patrzę na jednego z nich - posła Szłapkę z Nowoczesnej, wyjątkowo odrażającego młodego gnoma lansującego zawsze to przeciwko czemu wzbrania się przyzwoitość u normalnego człowieka. Właśnie odsądza od czci i wiary polskie władze za to, że mają czelność pytać Ukraińców ubiegających się o prawo stałego pobytu w Polsce o ich stosunek do Bandery i UPA, w końcu polską racją stanu jest przyjmowanie na naszą ziemię tych, którzy popierają bandytów mających na rękach krew stu pięćdziesięciu tysięcy Polaków. Ręce opadają do kieszeni, w której nóż się otwiera!

Wykop Skomentuj54
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura