Blog
Teksty kanoniczne
Starosta Melsztyński
Starosta Melsztyński Renegat. Z bocznej linii.
84 obserwujących 1184 notki 1254003 odsłony
Starosta Melsztyński, 9 lipca 2018 r.

Z zapisków Joachima Brudzińskiego

206 2 0 A A A

3 września 2018

Wczoraj: [...] Każdy unijny biurokrata ma stracha przed Polską. W tym momencie to bardzo dobrze.

I żaden unijny biurokrata nie chce wojny. Wszyscy są wściekli na nasze postępowanie wobec sądów. [...]

Frasyniuk skazany na 7 miesięcy twierdzy. To jest po prostu szczyt. Daję do prasy tylko bardzo krótką wiadomość na ten temat. Prezes polecił Błaszczakowi, aby tego gościa od razu odstawił do Wronek. Potwornie besztam Błaszczaka. To prawdziwy fajtłapa. Wymiar sprawiedliwości nie chce wydać Frasyniuka policji. Dosyć tego. Zaraz idę do Prezesa. On zarządza: nieusuwalność sędziów zostaje zawieszona na rok. Następnie [wymiar] sprawiedliwości rygorystycznie wyczyszczony. Tego chciałem, to postulowałem już od miesięcy. I Błaszczak szybko przepowiedział przyszłość. W ten sposób przynajmniej proces Frasyniuka przyniósł jakieś korzyści. Uzasadnienie wyroku jest zupełnie skandaliczne. Sam Ziobro jak osłupiały. Zachodni dziennikarze czekają na Frasyniuka przed sądem, ale zostaje on zaraz przetransportowany spod bocznej bramy do Wronek. [...] Nie dojdzie już do jego kontaktów z narodem. Odtransportowanie odbyło się bez incydentów. 

Prezes idzie na ostrą rozprawę z wymiarem sprawiedliwości. Dzięki Bogu wyciągnie się obecnie konieczne konsekwencje. Ale teraz do sprzątania!

Całą robotę z Frasyniukem wykonali Kaleta i Jaki. Prasa zagraniczna będzie szaleć jeszcze przez parę dni. Ale to jest do zniesienia. Główna sprawa: naród będzie ochroniony przed rozkładem i rozbiciem ze strony tych pozbawionych sumień kreatur, które, świadomie czy też nie, świadczą usługi na rzecz wrogiej nam zagranicy. [...]


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Patriotyzm jest ostatnim schronieniem szubrawców. Samuel Johnson

page counter

 

 

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @hilary2  Nie wynika. Twój "dowód" zawiera błąd logiczny
  • "szarpanie bezbronnej kobiety" Nie była szarpana.  Reszta wpisu na tym samym poziomie...
  • Non sequitur

Tematy w dziale Polityka