85 obserwujących
1215 notek
1281k odsłon
212 odsłon

Z zapisków Joachima Brudzińskiego

Wykop Skomentuj2

3 września 2018

Wczoraj: [...] Każdy unijny biurokrata ma stracha przed Polską. W tym momencie to bardzo dobrze.

I żaden unijny biurokrata nie chce wojny. Wszyscy są wściekli na nasze postępowanie wobec sądów. [...]

Frasyniuk skazany na 7 miesięcy twierdzy. To jest po prostu szczyt. Daję do prasy tylko bardzo krótką wiadomość na ten temat. Prezes polecił Błaszczakowi, aby tego gościa od razu odstawił do Wronek. Potwornie besztam Błaszczaka. To prawdziwy fajtłapa. Wymiar sprawiedliwości nie chce wydać Frasyniuka policji. Dosyć tego. Zaraz idę do Prezesa. On zarządza: nieusuwalność sędziów zostaje zawieszona na rok. Następnie [wymiar] sprawiedliwości rygorystycznie wyczyszczony. Tego chciałem, to postulowałem już od miesięcy. I Błaszczak szybko przepowiedział przyszłość. W ten sposób przynajmniej proces Frasyniuka przyniósł jakieś korzyści. Uzasadnienie wyroku jest zupełnie skandaliczne. Sam Ziobro jak osłupiały. Zachodni dziennikarze czekają na Frasyniuka przed sądem, ale zostaje on zaraz przetransportowany spod bocznej bramy do Wronek. [...] Nie dojdzie już do jego kontaktów z narodem. Odtransportowanie odbyło się bez incydentów. 

Prezes idzie na ostrą rozprawę z wymiarem sprawiedliwości. Dzięki Bogu wyciągnie się obecnie konieczne konsekwencje. Ale teraz do sprzątania!

Całą robotę z Frasyniukem wykonali Kaleta i Jaki. Prasa zagraniczna będzie szaleć jeszcze przez parę dni. Ale to jest do zniesienia. Główna sprawa: naród będzie ochroniony przed rozkładem i rozbiciem ze strony tych pozbawionych sumień kreatur, które, świadomie czy też nie, świadczą usługi na rzecz wrogiej nam zagranicy. [...]


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka