298 obserwujących
483 notki
1894k odsłony
  1063   0

Zmiana Obamy, czyli jak zabić jeszcze więcej czarnych

 Ten, który miał być symbolem końca rasizmu w Stanach Zjednoczonych robi wszystko, by przejść do historii, jako ten prezydent Stanów Zjednoczonych, który przyczynił się do śmierci największej ilości czarnych w historii. Barack Obama, bo o nim mowa, robi bowiem wszystko, by aborcja stała się jeszcze bardziej dostępna, i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i poza nimi.

Szumnie zapowiadana „zmiana” Baracka Obamy, jak na razie, najsilniej ma dotknąć nienarodzonych. Dokumenty, które zamierza podpisać nowy prezydent oznaczaą bowiem zgodę na to, że aborcja – i tak dostępna w wielu stanach aż do 9 miesiąca ciąży – będzie jeszcze bardziej powszechna, bowiem finansowana z budżetu federalnego. Pieniądze amerykańskich podatników będą także przekazywane na finansowanie akcji propagujących zabijanie nienarodzonych poza granicami USA. A wszystko to, oczywiście, nie tylko w imię wolności wyboru, ale także „ograniczenia ilości aborcji”.

W jaki sposób Obama chce ograniczać zabijanie przez jego propagowanie tego niestety nie wiadomo. Ale wiadomo, bo to akurat jest szczegółowo wyliczone, kogo najmocniej dotyczyć będą proponowane przez pierwszego czarnoskórego prezydenta USA przepisy, kto zapłaci za nie największą cenę. Na kilka dni przed wizytą w Kanadzie przypomnieli o tym prezydentowi Obamie kanadyjscy obrońcy życia. – Aborcja jest zabójcą afrykańskich Amerykanów numer jeden – podkreśla prezydent Campaign Life Coalition Jim Hughes. – Afrykańscy Amerykanie stanowią 13 procent wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale 37 procent z dzieci zabijanych przez aborcję jest czarnych. W ciągu 36 lat zginęło w ten sposób ponad 17 milionów Afroamerykanów – mówił Hughes.

Akt wolności wyboru i finansowanie aborcji w krajach trzeciego świata tylko zwiększy liczbę czarnych, którzy nigdy nie będą mogli zobaczyć świata. A odpowiedzialność za to ponosić będzie pierwszy czarny prezydent Stanów Zjednoczonych.

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale