Tomcio -Komentuje
Komentowanie salonu. Aby nie uleciało coś co było ważne u innych blogerów Zainteresowania nauka, socjologia(z uwzględnieniem Pani Karoliny Nowickiej), gospodarka
4 obserwujących
20 notek
3570 odsłon
  290   0

brednie o ataku COWIDA - rządowi durnie

Witam. 


Ja rozumiem że walczą 2 siły polityczne które chcą  przejąć  rząd. A w każdym państwie , również w Polsce posiadanie rządu to posiadanie kasy .

Ta kasa jest jeszcze większa ,  niż roczny utarg  z nielegalnych narkotyków, pędzonego bimbru, przemycanych papierosów .Niż z wszystkich transportów nielegalnej ropy i  benzyny. Większa niż pomp VATowskich za ostatnie 20 lat.

I  jest przede wszystkim legalna. Wszystkie przekręty jakie robi Rzad są legalne z założenia i z definicji.

 Przez 30 lat  jaki polityk poszedł siedzieć z wyroku Trybunału Stanu? - Żaden polityk. Mamy wszystkich świętych rządowych  więcej niż świętych wyznacza kościół - katolicki.

 Ale wracając do naszych baranów czyli Cowida. Rządowe durnie wiecie , że jest on nieszkodliwy dla 90 % całego społeczeństwa starych i dzieci. A chorób w  których umiera 10%  społeczeństwa a 90% społeczeństwa nigdy nie nazywa się epidemiami, ani pandemiami.

Ja rozumiem , że jesteście uwięzieni przez  opozycję i rozumiem, jak  TVN rozedrze mordę, gdy  nie będziecie robili  szczepionek  utrzymywali kwarantanny i  wszędzie wszystko odkażali.  Mordy opozycji rozpuszczą się jakby całe Piekło wyło. Jednak wystarczy przecież odseparować 10%  procent społeczeństwa . Czyli celebransów celebrytów i patologii. 

Wyjaśnienie co do celebransów-  to najgłosniej  wrzeszczący funkcjonariusze . Takich należy umieścić w dobrze zaopatrzonych hotelach i  sanatoriach, jakie właśnie pustoszeją. Co szkodzi, że celebransi posiedzą na  koszt Panstwa  przez 10 tygodni. Opłaci  się ten wydatek 1000 krotnie . Gdy w telewizji i internecie zamilkną te jazgoczące mordy. A na kowid leczyć sie będzie prawdziwie chorych. Bo chory na kowid bezobjawowo; to naigrawanie się z rozumu. Dla rozrywki należy celebransom dla rozrywki dostarczyć prowodyrów lgbt. Musimy wierzyć, że będą tam się razem świetnie bawili, co z tego , że przez10 tygodni za nasze pieniądze?  Opłaci się! 

Tyle pomysłów na  początek, z Bożą pomocą będzie dobrze-

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale