lendos lendos
37
BLOG

Lodziarka Sawicka. Lodowa platforma.

lendos lendos Polityka Obserwuj notkę 4

Inni kreca lody ile wlezie to i pani Sawicka, jako mloda i niezle zapowiadajaca sie parlamentarzystka, tez chciala sobie zrobic dobrze. Nie byla jeszcze jakas znaczaca macherka czy tez frontmenka ale zdazyla juz z niemalym trudem zbudowac sobie maly ukladzik. Malo co pozostalo w kraju do rozkradzenia. Pozostala kulejaca sluzba zdrowia ale to zaden problem dla frontmenek i macherek. Przyklad kopalni i PKP pokazuje ze i na bankrutach da sie skutecznie pasozytowac. Jej polityczny guru, jeden z naczelnych macherow i frontmenow polskiej transformacji, kilkanascie lat temu argumentowal rozkradanie majatku narodowego tym, ze jest on nic nie wart. Dziwnym sposobem na tym bezwartosciowym majatku urosly potezne fortuny wybrancow narodu, ktory sam wyplacil sobie potezna wziatke za zaslugi w budowaniu tzw. otwartego spoleczenstwa obywatelskiego a wlasciwie spauperyzowanej i manipulowanej przez Ministerstwo Prawdy wiekszosci, prowadzonej na postronku, jak barany na rzez, przez oswiecona, utuczona do granic przyzwoitosci i zdemoralizowana elite. 

O jednym w tym wszystkim zapomniano. O zasadach BHP. Po kazdym kreceniu lodow nalezy pamietac o starannym umyciu i dezynfekcji maszynki. Inaczej zaplegna sie tam bakterie, plesnie, rozchodzi sie odor nie do zniesienia a lody moga okazac sie szkodliwe dla samych producento-konsumentow.  

Nieuczciwi lodziarze i lodziarki maja wielu obroncow. Im takze dane bylo przez lata cale pozywiac sie z tego, co skapalo z wafla na ziemie. Krol jest nagi. Karty leza na stole. Wreszcie okazalo sie kto gdzie stoi, gdzie stalo ZOMO i jaki Gescheft zrobiono pod okraglym stolem.  

Moze i Kaczynski nie zna sie na gospodarce, ale to w chwili obecnej nie jest wazne. Najwazniejsze to, aby ostatecznie wymiesc z domu rodzinnego zdegenerowane zlodziejskie robactwo i bezczelne, wypasione na ludzkiej krzywdzie korupcyjne szczury. Ropanoszylo sie to towarzystwo za bardzo. Zajelo pokoje, opanowalo lodowke, wyleguje sie na werandzie. Prawdziwych gospodarzy zepchnelo do piwnicy lub precz wygnalo.  Jest to moze ostatnia okazja aby rozgniesc robactwo i szczury przetrzebic, aby wreszcie zaczely sie bac i wrocily tam, gdzie ich miejsce, w cien, do piwnic i kanalow, w brud i odpadki. P.S.

Znam dobrze jednego niewidomego Polaka. 100000zl to jest 14 letnia jalmuzna od ZUS za jego ciezka prace przez cale zycie.

lendos
O mnie lendos

Cenię sobie szczerych ludzi i prawdziwych przyjaciół. Lubię włoską kuchnię, szwajcarskie sery, polskie ogórki kiszone oraz czarny humor. Jestem miłośnikiem muzyki klasycznej, głosu Barbary Hendricks, oraz motocyklistą. Jestem wierzącym Chrześcijaninem wyznania rzymskokatolickiego a przy tym poszukującym sceptykiem. Zamieszkuję na stałe w Szwajcarii - mojej drugiej ojczyźnie z wyboru. Piszę (chwilowo do szuflady) mini powieści. Udzielam się społecznie. Czasem coś opublikuję w prasie polonijnej. 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Polityka