15 obserwujących
350 notek
262k odsłony
  225   0

Prezes PiS przyznał - w Polsce nie ma praworządności

Znowu bez żadnego trybu - po zdjęciu maseczki - nadprezes zdjął maskę i przyznał, że to, co od jakiegoś czasu powtarzają instytucje unijne oraz autorytety prawnicze - w Polsce nie ma praworządności - jest prawdą.

"Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedziało" - tak powiedział.

Nie siedzą - bo przecież nie ma praworządności.  Co prawda niektórzy z jego obozu politycznego jeszcze niedawno mieli problemy ze zdefiniowaniem tego, co to w ogóle jest ta praworządność - ale wiadomo - on jest najmądrzejszy w całym PiS i on wie.  I właśnie to ogłosił.  W Polsce praworządności nie ma. Ale wyraził też nadzieję, że ta praworządność kiedyś nadejdzie, także jest światełko w tunelu.  Tylko kiedy ?  O tym cisza.  Trzeba cierpliwie czekać.

Kaczyński nie chce, by budżet EU był od tej praworządności uzależniony.  On wie jak jest i w końcu głośno to przyznał.

Tylko co jest teraz - jak nie ma praworządności, to co mamy ?  Prawo i Sprawiedliwość i nic więcej ?  Na praworządność przyjdzie czas po rewolucji!  Wyklęty powstań... Żołnierzu wyklęty oczywiście.  A może kibicu wyklęty ? 

Policjancie przez ludzi wyklęty, który zaraz okażesz się w mediach po prostu uczynnym człowiekiem z opaską z napisem "policja" - taką, którą można kupić w każdym sklepie z opaskami (za dwadzieścia parę złotych w internetach - sprawdzałem) - czemu lub komu służysz, skoro w naszym kraju nie ma praworządności ?  Jak twój minister mówi, że nie ma, to nie ma - co Ty teraz robisz ?

Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale