Mieczysław Kwieciński
cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
1 obserwujący
74 notki
17k odsłon
186 odsłon

Zamach stanu? - zanurkujmy w gwiazdy. Cz.I

Wykop Skomentuj

Na Frondzie, gdzieś w połowie kwietnia, ktoś podał link do nagrania o dość dziwacznym tytule: 'Obnażanie Matrixa - Zamach stanu 2019 (Lipiec - Sierpień) Tusk ustawiony' https://www.youtube.com/watch?v=wnpyWr1fkcs. Odsłuchałem uznając, że mówca jest nieco irytujący, aczkolwiek nie wszystko, co mówi jest kontrowersyjne. Tytułowa teza o planowanym zamachu stanu w Polsce, właściwie nie uargumentowana, tyle że autor zapowiedział dodanie linków, pod którymi będzie można odnaleźć to, co trzeba. Narazie ich nie ma. W przedsennych rozmyślaniach o tym, czym uraczył mnie dzień, sprawa ta dość natrętnie przychodziła mi do głowy. Zastanawiałem się mianowicie, jak mógł wypączkować tego rodzaju pomysł. Czyjaś inspiracja, czy własna pokrętna spekulacja obliczona na efekt zadziwienia słuchaczy, może prowokacja, a może wyobraźnia nie całkiem zawieszona w próżni, wreszcie, ubrany w autorską 'analizę' przeciek, a może przeciek kontrolowany?  

Wzorem Green'owskiego konsula honorowego wypiłem, wg swojej miary, produktu wyciskanego z ulubionego szczepu Pinotage, który zrobił swoje na tyle, że po - jak zwykle niezbyt długim śnie - doszedłem po przebudzeniu do wniosku, że facet z YT błądzi wśród gwiazd. I w tym momencie zajarzyło. Przypomnialem sobie mianowicie o znanym polskim astrologu, dr P.Piotrowskim, który w styczniu 2009 r. w swojej prognozie dla Polski i świata przewidział kiepski obrót spraw dla L. Kaczyńskiego. Poświęćmy trochę uwagi fragmentom dotyczącym osoby św.p Prezydenta, z ostrzeżeniami w związku też z 'długofalowym tranzytem Urana, który w horoskopie Prezydenta zacznie się w połowie 2009, a skończy dopiero na jesień 2010 roku...'. Oznacza to, że przewidywania na 2009 r., ze względu na ów niekorzystny tranzyt (do października 2010), obejmowały także datę 10 kwietnia 2010 r. Na prawie półtora roku przed katastrofą smoleńską... I tak, co do samej prognozy:

* w tej opublikowanej w miesięczniku 'Nieznany Świat' (nr.1/2009) znalazły się następujące sformułowania, cytuję: '...A kryzys ten [kwadratura Urana do Słońca] zapowiadany jest nie tylko w horoskopie głowy państwa, lecz także w horoskopie samego rozpoczęcia prezydentury Lecha Kaczyńskiego. To właśnie w tym kosmogramie potężnie działający Pluton utworzy wtedy koniunkcję ze Słońcem, a Uran opozycję z Księżycem. Niewykluczone, że będzie to okres, którego żaden polityk nigdy nie chciałby przeżyć...'.

* ta sama prognoza w publikacji w 'Newsweeku' (1/2009), o tych samych wpływach planetarnych miała też zapis : '...Takie konfiguracje planet uruchomią przeznaczenie, którego prezydent nie będzie w stanie uniknąć. Postępujący upadek prezydentury będzie szedł w parze z pogrążającym się w coraz większym chaosie Jarosławie Kaczyńskim. Świat bliźniaków runie jak domek z kart i nikt nie będzie w stanie powstrzymać destrukcji'

Autor nie napisał więc, że L. Kaczyński zginie, napisał natomiast, że będzie to dla niego okres, '...którego żaden polityk nigdy nie chciałby przeżyć...' O prognozach tych dowiedziałem się w rok po ich napisaniu, tuż, tuż po zamachu smoleńskim... I tak minęło 10 lat, aż właśnie w tym roku, w styczniowym numerze Nieznanego Świata dr P. Piotrowski znowu pisze w:

* Prognozie Astrologicznej dla Polski i Świata na Rok 2019, podtytuł 'Sztuczki i Kuglarstwa Merkurego', w kontekście tegorocznych czterech zaćmień, szczególnie zaś dwu całkowitych - Księżyca w dniu 21 stycznia (które już było) oraz Słońca w dniu 2 lipca, ale też częściowego zacmienia Księżyca w dniu 16-go lipca, które mamy przed sobą - o pewnych niepokojących projekcjach gwiezdnych konfiguracji. Mianowicie, lipcowe zaćmienia Słońca wywrze niekorzystny wpływ na sprawy J. Kaczyńskiego. Jako 'kapitan dobrej zmiany' - może mieć kłopoty z utrzymaniem właściwego kursu. Sytuację pogorszy fakt, że owe zaćmienie w układzie horoskopu naszego państwa oraz niezależnego horoskopu dla III RP, może znamionować występowanie 'dopingu do walki, konflikty i przemoc, wreszcie trudne do przewidzenia, nieobliczalne zmiany na szczytach władzy'

Przy okazji, w tej samej prognozie styczniowej jest też fragment poświęcony D. Tuskowi, zatytułowany 'Żeglowanie Tuska'. Zawiera spostrzeżenie: '...Tusk może nawet dokonać przewrotu, zaprowadzając nowy porządek i rozpoczynając kolejną erę w polskiej polityce. Czy mu się to uda? Musi działać bardzo ostrożnie i z wyczuciem stąpać po kruchym lodzie'

* Od prognozy styczniowej minęły 3 miesiące i oto w kwietniowym numerze Nieznanego Świata dr. Piotrowski zaprezentował kolejną, tak bardziej warsztatowo zorientowaną rozprawę pod tytułem: 'Kiedy Smok Połyka Światło'. Mamy w niej dodatkowo - w końcowym akapicie fragmentu 'Odwilż', zapis: '...częściowe zaćmienie Księżyca z 16 lipca 2019 wypadnie w trzecim dekanacie Koziorożca, a to - wg tradycji - zapowiada śmierć władcy i bunty w kraju...

---

Tyle mowa gwiazd. Można się uśmiać, albo i nie śmiać. Zważywszy, że jakoś koresponduje ona z wypowiedziami tego faceta z YT, można zadać sobie trud wyszukania jeszcze czegoś, co ewentualnie podparłoby oba źródła. Ci z Was, którzy są czytelnikami bez racjonalistycznych uprzedzeń, przecież nic nie stracą, jeżeli przez chwilę potraktują przywołane tu informacje, jako elementy jakiejś tam układanki. Układanki, którą dla rozwiązania można przyozdobić groźnymi uwarunkowaniami - jeżeli są. I wewnętrznymi i zewnętrznymi. Zadając sobie przy tym pytanie: jakie można by z tych elementów wywieźć przewidywanie, zakładając roboczo, że wszystkie one kryją prawdę? Mając przy tym na względzie przypadek prognozy dla prez. Lecha Kaczyńskiego, która przecież okazała się tragicznie trafna. Ja ze swej strony to zrobię. Już w części drugiej.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości