telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
3 obserwujących
66 notek
32k odsłony
  191   0

Ważne oświadczenie zespołu De Mono

De Mono: 

W dniu 27 lutego 2020 roku na antenie TVP Info w programie „W tyle wizji” wykorzystano bez naszej zgody utwór „Kochać Inaczej”. Fragment piosenki zawierający słowa „a kiedy przyjdzie na Ciebie czas, a przyjdzie czas na Ciebie” został użyty jako ilustracja muzyczna do materiału o Sędzi Igorze Tuleyi. Posłużenie się piosenką w takim kontekście, podobnie jak posłużenie się przez jednego z prowadzących program cytatem „lecz nagle możesz  zacząć spadać w dół” w taki sposób, jakby to miało dotyczyć Sędziego Igora Tuleyi jest naganne i nie może mieć miejsca. 

Jako współkompozytorzy mieliśmy zupełnie inne przesłanie tworząc utwór o miłości. Jakiekolwiek wykorzystywanie utworu do celów politycznych jest wbrew naszej woli. 

Takie bezprawne wykorzystanie utworu mogłoby sugerować nasze poparcie i zaangażowanie w ocenę sytuacji Sędziego Tuleyi, a to nie jest zgodne z prawdą i wprowadza w błąd naszych fanów i opinię publiczną. 

Andrzej Krzywy, Piotr Kubiaczyk 

 

https://www.przekazdnia.pl/2020/03/03/tvp-kradnie-utwor-de-mono-kochac-inaczej-co-na-to-zespol/ 

 

Manipulacje, kłamstwa, prostackie oszczerstwa i/czy rzucanie potwarzy na przeciwników politycznych jakich codziennie dopuszcza się TVP INFO w rządowej KURIWZJI to codzienność. Bardzo smutna codzienność ale według obozu władzy warta … dofinansowania w kwocie prawie 2 miliardów złotych. 


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura