telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
3 obserwujących
68 notek
33k odsłony
  78   0

Nasze rycerstwo w szturmie na Kapitol.

Kult Jarosława Kaczyńskiego stanowiący w naszej ukochanej ojczyźnie uosobienie nowych czasów i nowego człowieka należy promować i umacniać zawsze i wszędzie na wszystkie możliwe sposoby.

image

Oto współczesny, polski rycerz na amerykańskiej ziemi w pełnym pogotowiu do szturmu na Kapitol. Łeb prawidłowo zakuty i obowiązkowe nakolanniki. W meszku na pasie drugie śniadanie od mamusi, czyli buła, jajo na twardo, sucha krakowska albo podgardlana. W opasłych kieszeniach spodni pewnie i dyskretnie ukryta piersióweczka. A na klacie … odznaka Polski Walczącej. Za pazuchą (niestety niewidoczny) egzemplarz prenumerowanej Gazety Polskiej. Jest i chorągiew. Tylko skąd ten nasz rycerz wziął tą chorągiew (flagę) przynależną służbie konsularnej? Najważniejsze, że jest moc a nasze silne i zwarte rycerstwo godnie nas w świecie reprezentuje i bije się za ... wolność naszą i waszą, waszą tą … trumpową też.

Wszystko ku chwale wodza Kaczyńskiego! Wodzu, prowadź na Kapitol!


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale