4 obserwujących
56 notek
18k odsłon
212 odsłon

Pamięć i drzazgi

Wykop Skomentuj10

Pamięć Powstania Warszawskiego jest dla wielu bolesną zadrą w dupie.

- Dla spadkobierców peerelu.

- Dla ruskich spadkobierców sowiecji.

- Dla niemieckich spadkobierców „ich ojców i ich matek”.

- Dla spadkobierców narodów Europy kolaborujących z III-cią Rzeszą.

- Dla wszelkiej maści lewaków propagujących idee eurokołchozu.

Poza Polską od pierwszych lat po wojnie skrzętnie przemilczali ten fragment historii. U nas, od pierwszych lat po wojnie zorganizowali drążący system propagandy mający na celu pomniejszenie win morderców a powiększenie naszych. Chcą nam wciskać kit o „bezsensie”, o „odpowiedzialności dowódców za hekatombę ludności”, przeprowadzają „analizy” i wydają „bezstronne opinie”. Chcieliby, abyśmy wykreślili PW z chlubnej historii naszego narodu. Chcieliby, abyśmy oskarżali dowódców PW o „wysyłanie na śmierć młodzieży”. Corocznie na tym forum, od kiedy działa, publikują się moralizatorzy, których głównym celem jest mędzenie i obarczanie winami. Wstyd adminom, że te śmieci stawiają na pudle

Propaganda nie działa. Obchody rocznicy PW są od pierwszych lat po wojnie naszą tradycją. Każdego roku, pierwszego sierpnia o godzinie W w Warszawie wszystko się zatrzymuje, ludzie milkną, wyją syreny. Nawet bloger Stary zaskoczył swych lewackich klakierów swą pozytywną opinią. My wiemy od pierwszych lat szkolnych, mimo komuszej propagandy wszechobecnej w mediach i szkolnych podręcznikach, że jedynymi odpowiedzialnymi za cierpienia Warszawy były hitlerowskie Niemcy i stalinowska Rosja. Do nich należy dopisać wszystkie inne narody Europy współpracujące z III-cią Rzeszą, oraz aliantów, bezczynnie się przyglądającym zagładzie miasta.

Fałszywcom poubieranym w moralizatorskie szatki przypomnę dobitnie jak cepem w ciemię. Nikt nie jest wieczny. Ludzie żyją i umierają. Umierają z chorób, umierają w wypadkach i umierają na wojnach. Kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie, mieliśmy już blisko trzy miliony mężczyzn, kobiet i dzieci zamordowanych przez okupanta a włączając w to społeczność żydowską sześć milionów. Wojna partyzancka jest chlubą a nie bandytyzmem, jakim była wojna dla Niemców. Powstanie przeciw czarnej bestii było chlubą dla wszystkich, którzy powstali. To Niemiecki bandyta wydał wyrok na mieszkańców Woli, wydał rozkaz zburzenia miasta, i wysyłanie ludzi do obozów zagłady. Pamiętajcie też, że Mały Powstaniec przeżył więcej od was i będzie żył wiecznie w naszej pamięci.

Cześć i chwała Bohaterom


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka