Blog
myśli rozczochrane
Ufka
Ufka koty mają mnie
443 obserwujących 1666 notek 4500820 odsłon
Ufka, 10 maja 2017 r.

Dzięki Ci Panie za twe hojne dary

1815 68 0 A A A

Zawsze twierdziłam, że polska polityka jest nieprzewidywalna i proszę! Mamy dowody jak na dłoni. Czy ktoś mógł przypuszczać, że Piękny Rysiu pojedzie w trakcie ciamajdanu na Maderę? Nikt. A przecież to nie wpadki, ale właśnie to stało się gwoździem do trumny Nowoczesnej.

Ale Rysia przebił Grześ (no sorry, po wczorajszym tylko tak mogę pisać o przywódcy PO). Wczorajsza konferencja była tragedią, dzisiaj tylko potwierdził, że to żadne przejęzyczenie jak z płacą minimalną, to stanowisko PO - nie chcieliśmy i nie chcemy żadnych uchodźców.

Ja potrafię rozumieć, że nie każdy jest konstytucjonalistą, nie każdy ekonomistą i mogą być spory czy płaca minimalna jest dobra czy zła, czy stać nas na powrót do dawnego wieku emerytalnego itp itd.

Ale akurat problem przyjmowania/nieprzyjmowania uchodźców to sprawa dosyć prosta. Tak, tak, nie, nie. Każdy doskonale pamięta, jakie były stanowiska obu partii, PiS i PO - przed wyborami. Nic w internecie nie ginie, są zdjęcia polityków PO z tabliczkami "Refugees welcome", wiemy co podpisała pani Kopacz w Brukseli i wiemy, jak do wczoraj potępiano PiS za stanowisko "Pomoc tak, ale na miejscu". Wczoraj okazało się, że to hasło pani Szydło ukradła posłowi Neumannowi:)) No sorry, ale aż takiej sklerozy Polacy nie mają. Dzisiaj część posłów PO milczała, czekając na wyjaśnienia, ale inni jak pan Siemoniak już śpiewali na tę samą nutę. To jest jednak wyjątkowo obrzydliwe i chociaż mam od dawna wyrobiony stosunek do "uchodźców" to jednak polityk PO, który oświadczy, że nie zmienił stanowiska zasłuży na mój szacunek.

No i ciemność widzę, ciemność przed Platformą. Wszystkie światłe antynacjonalistyczne, europejskie siły rzucą się na nią. To już nie tylko PiS będzie gniazdem faszystów. Faszystką zostanie także Róża Thun, poseł Budka i posłanka Pomaska. Nie mogę się doczekać rozmów w mediach:))

Cala reszta głupot pana Grzesia nie zasługuje na uwagę. No może tylko pomysł na dłuższą pracę...Remedium na nią ma być tadam! 13 emerytura. No faktycznie, to na pewno zachęci do pracy do 75 roku życia.

A skąd tytuł? No tak głupiej opozycji nie miał chyba nikt.

Opublikowano: 10.05.2017 11:19.
Autor: Ufka
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
Ufka we własnej osobie :)
Skąd Locations of visitors to this page czytacie
A tyle web tracker czyta teraz :)
IPN5/
" />
Złota myśl RRK
PSL nie musi - PSL CHCE! Nie opuszcza się zwycięzcy - co najwyżej można się z nim targować i więcej uzyskać. A co ma PiS do zaoferowania PSL? Swoją nędzną koalicję z SLD? Odpowiedz sobie sama - czy lepiej dzielić łupy na trzy, czy na dwa?

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No niestety. Jedni maja PRu za mało, inni po kokardę. Zbawca Ziobro tak się spieszył z...
  • Dzięki Beretko. Zawsze najbardziej wierzyłam w relacje zwykłych blogerów. Gdyby tak było...
  • Tak naprawdę słuchałam co mówił pan Zybertowicz w radio. Na Onet nie zaglądam miesiącami....

Tematy w dziale Polityka