15 obserwujących
189 notek
197k odsłon
  181   0

Oblężona twierdza pod nazwą Polska

Wikimedia Commons
Wikimedia Commons

Odcinek nr. 4986 pt. „ Koniec pisu” jest właśnie emitowany w przestrzeni medialnej przez opozycję totalną i jej wyznawców. Czy tym razem pis rzeczywiście się „zakiwał” w sprawie organizacji wyborów prezydenckich i opozycja totalna wreszcie dopięła swego? Tego nie wiem. Jednak, gdyby do tego doszło i pis stracił by władzę na rzecz totalnej opozycji, to jestem przekonany, iż straciła by na tym Polska i Polacy. Takiej pewności nabierałem od momentu, gdy pis przejął pełnię władzy w 2015 roku, wcześniej tylko to zakładałem.


O tym, że Polska przez pis jest dobrze zarządzana nikogo uczciwego nie potrzeba przekonywać. Nie ma też sensu po raz kolejny podawać tego przykładów, wystarczy porównać sobie stan Polski przed pisem i obecnie. Oczywiście, żadne statystyki świadczące o dobrym rządzeniu Polski przez pis nie są w stanie przekonać opozycji totalnej i jej wyznawców, że zmierza ona w dobrą stronę. Dla nich pis był, jest, i będzie zły, a Jarosław Kaczyński to dyktator niszczący demokrację. W swoim amoku destrukcyjnym, nienawiści do wszystkiego co z pisem związane, nie są oni w stanie nawet odrobinę się opamiętać, i to w obliczu pandemii, gdzie wszyscy, a zwłaszcza ci obarczeni odpowiedzialnością za Polskę, potrzebują spokoju , aby zarządzać krajem w kryzysie. W innych krajach partie opozycyjne, pomimo również ostrych sporów, są w stanie opamiętać się w tych trudnych okolicznościach, aby nie wiązać rządzącym rąk. Niestety, nie w Polsce, tutaj opozycja „wali” na oślep, bo nie chce inaczej, nie potrafi? Kto by ich do końca rozgryzł.


Niewątpliwie, wkrótce, w związku z pandemią, w Polsce jak i na całym świecie nastąpi spowolnienie gospodarcze, którego skutki odczują wszyscy. Można mieć tylko nadzieję, że jego wymiar nie będzie bardzo głęboki i powoli wszystko będzie wracać do stanu sprzed pandemii. Skoro pis zarządzał Polską dobrze przed nią, to zdecydowanie wolę aby rządził w jej trakcie i w czasie kryzysu, który ewentualnie po niej nastąpi. Po prostu, są większe szanse, że Polska przejdzie przez to wszystko w miarę suchą stopą, gdy będzie dobrze zarządzana.


Alternatywy na rządzenie Polską, czy to w kryzysie, czy nie, poza pisem nie widzę. PO wraz z przystawkami, wiadomo, ludzie niemoralni, ze skłonnościami do korupcji, ale nade wszystko nieudolni. Osobiście, nie odważyłbym się powierzyć im prowadzenia osiedlowego sklepiku, a co dopiero mówić o odpowiedzialności za Polskę. Konfederacja z kolei to dla mnie wielkie rozczarowanie. Chociażby te wypowiedzi Grzegorza Brauna odnośnie CPK, to przecież jakaś paranoja, odlot zupełny, w całkowitej sprzeczności do tego co dla Polski dobre. Konfederacja to dla mnie obecnie maskarada, przebierańcy w narodowych barwach, niewiele różniący się od totalnej opozycji. O reszcie nie chce mi się nawet wspominać, wszyscy oni siebie warci.


Pis to dla mnie obecnie twierdza pod ostrzałem pod nazwą Polska. Pod ostrzałem od początku rządzenia, z tendencją nasilającą się w czasie obecnego kryzysu. "Walą" w tę twierdzę działa dalekiego zasięgu ze wschodu i zachodu, jak i te tu na miejscu. To właśnie teraz Polska potrzebuje wsparcia Polaków. W związku z tym denerwuje mnie to ględzenie części jej sympatyków jaki to pis nieudolny w kwestii organizacji wyborów, jakby nie chcieli dostrzec okoliczności całej sytuacji. Chcecie Polski takiej jak za PO, róbcie tak dalej, jest szansa, że się przysłużycie, i wszystko będzie po staremu, tylko gdzie w tym wszystkim jest Polska i Polacy?

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka