9 obserwujących
99 notek
114k odsłon
1126 odsłon

Kto podrzuca śnięte ryby do Wisły - śledztwo

Wykop Skomentuj20

    No i wydało się. Ekipa z ulicy Czerskiej znalazła dowód, z którego jasno wynika, że ktoś podrzuca śnięte ryby do Wisły. Wyborcza dotarła do świadka, pana Zbyszka, który bez wątpliwości stwierdza, że:

To nie są ryby z Wisły. Ktoś je tu podrzucił.

    

    Zaintrygowany, postanowiłem przeprowadzić śledztwo. Przyczaiłem się na brzegu Wisły, żeby sprawdzić, czy Wyborcza i pan Zbyszek mają rację. Nie musiałem długo czekać. Po krótkim czasie wypatrzyłem podejrzaną postać w łódce, która wyciągnęła z olbrzymiego worka małą rybkę. Człowiek ten szybkim ruchem zdzielił swoją ofiarę po głowie ogłuszaczem, sztyletem przebił jej malutkie serduszkoimage

i...wrzucił do wody

image

    Zdezorientowany i oszołomiony czekałem jeszcze chwilę w bezruchu, gdy zza szuwarów przypłynęła druga łódka. Dwaj uśmiechnięci panowie zaczęli wyławiać z Wisły zamordowane i podrzucone chwilę wcześniej rybki. Po wyciągnięciu z wody ładowali je do do skrzyń. Byłem chyba niewystarczająco ostrożny i źle zakonspirowany, bo w pewnym momencie obydwaj panowie, patrząc w moim kierunku, pokazali gest dobrze wykonanej roboty.

image


Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości