50 obserwujących
898 notek
380k odsłon
  325   0

Korzenie i cele "pandemii", czyli klimat, migrant i wirus jako 3 żądła Hegemona (cz.2)

Wątek demiurgów pandemii na razie wypada zakończyć, gdyż na użytek jednego artykułu powinno starczyć to, co napisałem. Ujęcie obszerniejsze wymaga analizy dziesiątek, o ile nie setek źródeł i danych w kilku językach. Pewne jest, że takie syntezy śledcze tropiące sprawców powstaną i może to być jedyny plus tej globalnej hucpy made in New York, North Caroline, Washington i Berkeley. Wydaje się, że się "wysypali" i jeśli ludzie pójdą tym tropem i naświetlą kręgi rozkręcające tę ponurą, dewastującą awanturę i ten napad rabunkowy - to zysk społeczny (na poziomie świadomości poszerzonej o znajomość mechanizmów władzy współczesnych “mandarynów”) może być duży, zaskakująco duży, gdyż po raz pierwszy na taką skalę rzeczywistość ciemnych operacji fałszywych elit okazała się nie tylko potwierdzać - do tej pory wyśmiewane - ludowe teorie spiskowe, lecz znacznie je nawet przerosła.

Nastąpi przyrost świadomości społecznej zarówno jeśli chodzi o lokalizację centrów wcześniejszych stricte mafijnych hucp (zrównoważony rozwój, kryzys klimatyczny i kryzys migracyjny), jak i o naukę na przyszłość i budowę narodowych zapór przeciw owym internacjonalnym złodziejom i awanturnikom oraz ich ew. kolejnym globalnym operacjom. Jednak wojna hybrydowa, wojna informacyjna jeszcze się nie skończyła. No i pierwsza runda zaatakowała przecież skutecznie wiele gospodarek, co stwarza trudną sytuację wyzwalania się z tego pandemonium mrocznych ludzkich żądz usadowionych na wyżynach.

Nadzieją dla nas, zwykłych uczciwych, naiwnych, łatwowiernych ludzi może być tzw. syndrom trzeciego życzenia do złotej rybki. Trzeci kryzys (trzeci skok na kasę) zażądał za dużo i stracą to, co mogliby jeszcze zyskać z poprzednich dwóch. Miejmy tę nadzieję. Wiarygodność na pewno stracili. Stracili animatorzy globalni - i co ważne jest dla naszego narodu - stracił CAŁKOWICIE WIARYGODNOŚĆ nasz obecny rząd i cała klasa polityków niszcząca kraj w imię fałszywego alarmu bandy rabusiów. Ta hucpa c-19 ma potencjalną moc zdmuchnięcia całej naszej sceny politycznej, tych monstrualnych ignorantów i tchórzy oraz dodatkowo pokaźnych geszefciarzy i aferzystów wykorzystujących każdą okazję i bez chwili zawahania służących globalnym mafiozom wbrew swemu narodowi, ponad jego głowami i oszukując go bez krztyny sumienia. Do nas należy zadanie by czas TAKICH rządów i “polityków” skończył się.

Jeśli chodzi o życie społeczne i gospodarcze bezmózgie jednostki lansują i multiplikują hasło “nic już nie będzie takie samo”. Oczywiście jest to brednia i manipulacja orwellowskiej kasty, zaklęcie obliczone na wbicie nam semantycznego wirusa do głów. Ale możemy hasło to z pocałowaniem ręki przyjąć - zastosowując je jednak do czegoś innego. Nic już nie będzie takie samo? OK. Ale nic już nie będzie takie samo na naszej scenie politycznej. Tym ludziom i tym partiom nikt już nie uwierzy. Dystans społeczny? Tak! Absolutny. Dystans społeczny od 95% posłów, tych małych, głupich i pazernych uzurpatorów rwących się do władzy. Musimy ich poddać izolacji i kwarantannie na czas nieokreślony, co się wykłada “na zawsze”. Lockdown dla namiestników! Od zaraz! 

KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ 

====================================

UZUPEŁNIAJĄCE TEKSTY

Natura dostała wytchnienie

[przekład automatyczny, link do oryginału: https://gefira.org/en/2020/04/28/nature-has-been-given-respite/]

Śledczy policji widzi wyniki i ślady pozostawione przez sprawcę, ale nie wie nic o tym, kim jest sprawca i jakie były jego motywacje. Aby rozpocząć dochodzenie, musi przyjąć założenia, które przychodzą na myśl na podstawie tego, co zostało już stwierdzone. Co zostało więc stwierdzone?

Cała półkula północna została zatrzymana z powodu grypy. Funkcjonowanie przeróżnych branż zostało stłumione, miliony ludzi są bez pracy, chwilowo pieniądze wytwarzane są z powietrza i są przekazywane do ściśle określonych odbiorców. Ograniczenia są przestrzegane przez tak różnych graczy politycznych, jak Chiny, Rosja, Unia Europejska i Stany Zjednoczone. Jakie są nabyte interesy? Jakie są sposoby ich wdrożenia?

Od dziesięcioleci jesteśmy świadkami ruchów ekologicznych, które rozwijają się tu i tam i stają się coraz bardziej aktywne, by nie powiedzieć agresywne. Ich alarmistyczne przesłania zawierały katastrofalne proroctwa dotyczące planety, która albo zmieniła się w pustkowie, albo przeżyła drugi potop; o ludziach, którzy umierają z głodu lub nie mają gdzie mieszkać; o naturze cierpiącej dręczące bóle ze strony bezlitosnych i bezmyślnych ludzi. Apele skierowane do ludzi i rządów nie zostały odpowiednio uwzględnione, a przynajmniej nie w stopniu, który mógłby zadowolić alarmujących o ochronie środowiska. Co robią dalej?

Zastanów się: mają pieniądze, mają forsy jak lodu na tyle,, aby mogli łatwo wpływać na media i czołowych polityków. Mogą korzystać z celebrytów, lobbystów i wpływowych: trzy zawody? powołania? wynalezione w celu kształtowania polityk rządowych i opinii publicznej. Mają pieniądze, mają wpływ i wciąż nie są w stanie zmusić ludzi - których już w dużej części mentalnie nawrócili na kult Matki-Ziemi - do ograniczenia konsumpcji. I spójrz, tutaj oto pojawia się wirus - śmiertelne zagrożenie - na arenie światowej. Jak trafnie [w jak idealnie dopasowany sposób]!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale