28 obserwujących
569 notek
225k odsłon
141 odsłon

Zmowa pandemiczna - znany schemat

Wykop Skomentuj1


"Pandemia świńskiej grypy była fałszywa, a zamieszanie z tą chorobą miało na celu tylko jedno: dać zarobić, i to grube miliardy euro, międzynarodowym koncernom farmaceutycznym."

"doszło do zmowy między koncernami a ekspertami Światowej Organizacji Zdrowia. Ci ostatni dali sygnał, że jest już pandemia, choć tak naprawdę takiego zagrożenia nie było."

"między koncernami produkującymi szczepionki przeciw wirusowi A/H1N1 a specjalistami Światowej Organizacji Zdrowia doszło do zmowy"

"Szykowano nawet dodatkowe miejsca w kostnicach, przygotowywano wojsko na ewentualność zamieszek, do których mogłoby dojść po fali zachorowań. Te złowieszcze prognozy  się nie sprawdziły a miliony ludzi narażono na kontakt z niebezpiecznymi szczepionkami."

Tylko czekano na sygnał

"Wiele rządów miało już gotowe kontrakty podpisane z firmami farmaceutycznymi, te ostatnie miały zagwarantowane pieniądze, i to bez żadnego ryzyka. Czekano tylko na ogłoszenie przez Światową Organizację Zdrowia pandemii i aktywację kontraktów"


"by to wszystko się kręciło po myśli producentów szczepionek, firmy farmaceutyczne zatrudniały ekspertów i agencje, których zadaniem było podsycanie stanu zagrożenia."


A FINAŁ? PRZEPROSZENIE OFIAR... SZCZEPIEŃ

imageSto lat, sto lat, pandemia trwa i trwa

Sto lat, sto lat, pandemia trwa i trwa

Jeszcze raz, jeszcze raz pandemia trwa i trwa

Pandemia trwa i trwa!


Niech ich testy cofejkowe

zawsze pozytywne,

zawsze pozytywne,

a w tym nowym, wspólnym życiu  

lockdown niech nie zginie!

a w tym nowym, wspólnym życiu

lockdown niech nie zginie!!!! Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale