28 obserwujących
567 notek
224k odsłony
146 odsłon

Nazwiska "herosów", czyli spisujmy, notujmy, inwentaryzujmy...

Wykop Skomentuj2

Pamięć narodu i nazwiska "herosów", czyli spisujmy, notujmy, inwentaryzujmy

Zwracam się dziś do Was jako żołnierz. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią.Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom ulega ruinie. Struktury państwa przestają działać. Gasnącej gospodarce zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. 

Czy zrobiliśmy więc wszystko, aby zatrzymać spiralę kryzysu?

Historia oceni nasze działania. Ale my możemy już teraz oceniać tych, którzy bronią Pandemii i Dwóch Światłych Ustaw Prezesa. Nie tylko możemy, ale musimy! Nazwiska dzielnych dziennikarzy, komentatorów, publicystów, spikerów, ekspertów, doradców nie mogą zaginąć! Uwiecznienie ich to obowiązek każdego obywatela. Przyświecać nam muszą jak gwiazdy przewodnie, jak apostołowie i wzory osobowe! Bez nich zbłądzilibyśmy na tej pustyni rzuceni na łup dzikich bestii rzekomej niezależności. 

Spisujmy, notujmy, inwentaryzujmy - nikt nie może być pominięty! Każdy najdrobniejszy wkład w obronę Pandemii i wsunięcie cegiełki w rosnący gmach Nowego Porządku, Nowej Normalności oraz w obronę Dwóch Ustaw Prezesa (DUP!) - musi zostać ocalony dla przyszłych pokoleń i dla oddania sprawiedliwości tym nadludzkim herosom. Zapisujmy w marmurze, złocie i platynie ich imiona. Bez nich byśmy zginęli. 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale