48 obserwujących
842 notki
366k odsłon
  500   0

Drosten-szara eminencja plandemii, autor "testu" PCR,prorok lockdownu i zaginiony doktorat

Jest to bardzo zaskakujące, ponieważ w dokumencie WHO jest już wymieniony jako dr w kwietniu 2003 r. - pięć miesięcy wcześniej.

 Te i inne liczne niespójności skłoniły prawnika dr Reinera Füllmicha do nazwania Drostena „kapitanem Köpenick” [w niemieckiej historii legendarnym oszustem] w pozaparlamentarnej Komisji Badania Koronowego. W dniu 2 grudnia 2020 r. Kühbacher złożył pozew do Sądu Okręgowego w Stuttgarcie w sprawie „zdeponowania kopii rozprawy p. Drostena i jej rzekomego przechowywania w nadmiernie wilgotnych warunkach. Postępowanie to może ujawnić dalsze ostre niespójności”.

 Jednak sytuacja może stać się jeszcze bardziej nieprzyjemna dla Drostena, ponieważ dr Füllmich złożył już wstępny wniosek o odszkodowanie przeciwko Drostenowi w imieniu jednego z jego klientów, który poniósł straty finansowe w wyniku środków  stosowanych [nielegalnie] w związku z Koronawirusem. Przygotowywany jest pozew zbiorowy w USA.

 Ostatecznie nie chodzi o jego doktorat, ale o wiarygodność Christiana Drostena. Dlaczego przez wiele miesięcy uparcie milczał i nie wyjaśnił tych poważnych zarzutów bez zastrzeżeń? Z pewnością nie sprzyja to jego wiarygodności.

„Akta Drostena” Część 3: Christian Drosten i jego test PCR

Test PCR do wykrywania wirusa SARS-CoV-2, został opracowany przez firmę Drosten w styczniu 2020 r.Z prędkością błyskawicy, to „test roku”! Te wyniki testów są dla rządów krajowych na całym świecie legitymacją do egzekwowania najbardziej masowych ograniczeń praw podstawowych wobec obywateli!

Jeszcze w 2014 roku sam Drosten powiedział o tej metodzie testu PCR: „Metoda jest tak czuła, że ​​może wykryć pojedynczą  cząsteczkę tego wirusa. Jeśli na przykład taki patogen przenika do błony śluzowej nosa pielęgniarki przez dzień lub dwa, nie zachoruje ona ani nie zauważy w ogóle niczego, a test wskaże ją jako... przypadek MERS . Tam, gdzie wcześniej zgłaszano osoby u progu śmierci, teraz w statystykach zgłaszanych nagle pojawiają się łagodne przypadki, a nawet osoby bez objawów. Może to również wyjaśniać gwałtowny wzrost liczb zachorowań w Arabii Saudyjskiej. Ponadto lokalne media zrobiły z tego powodu niewiarygodne zamieszanie ”.

Czy ten cytat z Drostena nie odzwierciedla dokładnie obecnej sytuacji w przypadku Covid-19?

„Statystyki raportowania nagle obejmują całkowicie zdrowych ludzi, których liczba je zniekształca”.

„Eksplozja w liczbie "przypadków”.

„Media wyolbrzymiają rzeczy nie do uwierzenia”.

To nasuwa pytanie; Czy Drosten zaprojektował ten protokół PCR w celu wywołania „przypadkodemii” zamiast pandemii, czy epidemii?

Niedawna praca naukowa autorstwa 22 najlepszych naukowców potwierdza to podejrzenie, ponieważ obalili oni naukowe podstawy badania Drostena, które posłużyło jako protokół testowy przyjęty przez WHO.

Ponadto wstępne orzeczenia sądu potwierdziły nienaukowy charakter badania Drostena i jego testu PCR.

Dzięki swoim nienaukowym studiom i opartym na nich testowi niezdatnym do założonego celu, ten jeden człowiek znacząco wpłynął na cały scenariusz Korony: Christian Drosten - nie tylko on sam, ale także test, który opracował, okazuje się niewiarygodny po dokładnym zbadaniu.

„Akta Drostena” Część 4: Christian Drosten i jego wielorakie uwikłania

Decydującym wskaźnikiem wiarygodności naukowców jest ich neutralność i bezstronność.

1. Czy neutralność i bezstronność Drostena jest w ogóle możliwa - biorąc pod uwagę jego związek z Olfertem Landtem?

Olfert Landt jest jednym ze stałych współautorów badań Drostena - w tym aktualnej publikacji o teście Corona.Jest również właścicielem berlińskiej firmy biotechnologicznej TIB Molbiol Syntheselabor GmbH, która zajmuje się produkcją testów Corona PCR.


Drosten i Landt najwyraźniej odkryli udany „model biznesowy”: w przypadku pandemii i najbardziej różnorodnych epidemii wirusów wspólnie opracowują dla nich test PCR: tak było już w latach 2002/2003 w przypadku SARS, w 2011 w przypadku EHEC , w 2012 dla MERS, w 2016 dla wirusa Zika, w 2017 dla żółtej febry.

Zawsze jest to ta sama sztuczka, której teraz używali ponownie w panice Koronawirusa. Landt przyznał to również w Berliner Zeitung: „Test [na Covid-19], jego projekt, i rozbudowa jego pochodzi z Charité. Po prostu natychmiast przekonwertowaliśmy go na format zestawu. Gdy nie masz wirusa, który początkowo był dostępny tylko w Wuhan , możemy stworzyć syntetyczny gen [tj. używając modelowania komputerowego] do symulacji genomu wirusa. Zrobiliśmy to bardzo szybko ”.

Zaraz na początku kryzysu Corona Landt i jego berlińska firma biotechnologiczna produkowali zestawy do testów Corona do 1500000 testów Corona tygodniowo, a do lutego zwiększyli już trzykrotnie swoją sprzedaż.

W międzyczasie prawdopodobnie osiągnął gigantyczne zyski z tych testów. Wątpliwe jest, by Landt zgarnął cały sukces gospodarczy, a Drosten skorzystał tylko na swojej reputacji.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale