50 obserwujących
846 notek
369k odsłon
  46   0

Wyobraź sobie, że nie ma państw, wyobraź sobie brak własności - lucyferiański matriks c-19

"Jeśli ktoś nie rozumie, że ideologiczne korzenie ekumenizmu są nieodłącznie związane z masońskim lucyferycznym ezoteryzmem, nie może pojąć związku, który łączy doktrynalne wypaczenia Vaticanum II z planem Nowego Porządku Świata. Rewolucja 1968 roku była smutnym przykładem tych pacyfistycznych i ekumenistycznych ambicji, w których „Era Wodnika” była celebrowana przez musical Hair (1969), a następnie przez Johna Lennona z Imagine (1971):

„Wyobraź sobie, że nie ma Niebios. To łatwe, jeśli się postarasz.

Nie ma Piekła pod nami. Nad nami tylko niebo.

Wyobraź sobie wszystkich ludzi, żyjących dla dnia dzisiejszego.

Wyobraź sobie, że nie ma państw. To nie jest trudne do zrobienia.

Nie ma za co zabijać ani umierać, nie ma też religii.

Wyobraź sobie wszystkich ludzi, żyjących w pokoju.

Możecie powiedzieć, że jestem marzycielem, ale nie tylko ja.

Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas, a świat będzie jeden.

Wyobraź sobie brak własności. Ciekawe, czy potrafisz.

Bez potrzeby chciwości czy głodu, braterstwo ludzi.

Wyobraź sobie wszystkich ludzi, dzielących się całym światem.”

Ten manifest masońskiego nihilizmu można uznać za hymn globalizmu i nowej uniwersalnej religii. Nie przypadkiem został użyty jako pieśń przewodnia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, a ostatnio w Tokio."


Fragment najnowszej wypowiedzi abpa Vigano na temat Wielkiego Resetu Covid-19.

Całość niezwykle ważnego tekstu TUTAJ: https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2021/09/04/abp-vigano-dyktatura-pandemiczna-i-absolutne-zepsucie-wladzy/

Carlo Maria Viganò (ur. 16 stycznia 1941 w Varese) – włoski duchowny rzymskokatolicki, arcybiskup.

W latach 1962–1963 studiował filozofię, a następnie w latach 1965–1969 teologię na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Rezydował wówczas w Almo Collegio Capranica. Święcenia kapłańskie otrzymał 24 marca 1968. Następnie kontynuował studia uzyskując doktorat utroque iure (obojga praw kanonicznego i cywilnego). Jednocześnie w 1973 ukończył przygotowanie do służby dyplomatycznej na Papieskiej Akademii Kościelnej w Rzymie. Rozpoczął służbę w nuncjaturach w Iraku, następnie w Wielkiej Brytanii. W latach 1978–1989 pracował w Sekretariacie Stanu w Watykanie. 3 kwietnia 1989 został mianowany przez Jana Pawła II obserwatorem Watykanu przy Radzie Europy w Strasburgu. 3 kwietnia 1992 został mianowany arcybiskupem tytularnym Ulpiana i nuncjuszem apostolskim w Nigerii. 26 kwietnia 1992 otrzymał sakrę biskupią na Watykanie z rąk Jana Pawła II. Współkonsekratorami byli: kard. Franciszek Macharski i kard. Angelo Sodano. Od 4 kwietnia 1998 był delegatem ds. nuncjatur przy Stolicy Apostolskiej. Od 16 lipca 2009 był sekretarzem Gubernatoratu Państwa Watykańskiego. 19 października 2011 mianowany nuncjuszem apostolskim w Stanach Zjednoczonych.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale