image


Coraz większa liczba niezależnych naukowców i publicystów mówi, że w związku z przebiegiem wydarzeń ostatnich dwóch lat można rzec, iż żyjemy w czasie apokaliptycznym i że działają obecnie siły demoniczne i rozwija się faszyzm. Mówią to osoby tak poważne jak prof. Bhakdi, dr Yeadon, dr Malone, prof. Curtin, dr Naomi Wolf, dr Vera Sharav i wielu innych. Warto tu dodać, że algorytmy Google sprytnie odsuwają na dalsze plany wyniki wyszukiwań dotyczących wypowiedzi tych osób, więc otumaniony tłum, poddany operacjom psychologicznym sugestii jawnej i podprogowej ma wielce utrudnioną drogę do prawdy. 


W swojej Sumie Pandemicznej (https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2021/06/14/podsumowanie-pandemii/) pisałem rok temu o tym czasie apokaliptycznym tak: "żyją pośród nas i w świetle jupiterów swoiste potwory w ludzkiej skórze i białych rękawiczkach.  Jednak dzisiaj, gdy jesteśmy zdolni widzieć rzeczy bardziej dosłownie – czytanie o tym, że Bestia i Czerwony Smok mają liczne rogi, siedem głów i krokodyle lub smocze ogony – może nas odciągać od szukania prawdziwych bestii w sejmie, rządzie, wśród prowadzących serwisy informacyjne i stacje telewizyjne oraz wśród medyków i biurokratów mieszkających w tej samej co my klatce schodowej. Frak zamiast smoczego ogona, białe mankiety zamiast pazurów – to pewniejsze tropy dla ścigających dzisiejsze potwory świecące mankietami białymi jak śnieg z baśni o złoczynnej królowej śniegu. [...] Dzisiejsze bestie w odróżnieniu od apokaliptycznych przeważnie się wdzięczą do nas, choć ich natura nie może powstrzymać ich także przed groźbami i inwektywami – współczesnym zionięciem ogniem. Nie pożerają nas, lecz po ogłuszeniu techniką „zbyt wielkiego kłamstwa”, pochłaniają i ”dezaktywują” za pomocą pokazu siły, bezkarnej dewastacji życia za pomocą absurdalnych zarządzeń i obostrzeń (anonimowa, odległa władza kafkowskiego „Zamku”), wzbudzania bezpodstawnego i bezustannego poczucia winy, np. za roznoszenie wirusa i zakażanie innych (wina z kafkowskiego „Procesu”) oraz mamienia fałszywymi nadziejami zbawczych „szczepień” i powrotu Normalności (fantasmagoryczne nadzieje kafkowskiej „Ameryki”). "

Po tym krótkim wstępie oddaję głos dr Naomi Wolf. 
= = = = = = = = = = = = 

MOTTO 

"Jest to czas demonów przechadzających się po ludzkiej przestrzeni, choć same wyglądają dość ludzko, siedząc w swoich włoskich garniturach na panelach Światowego Forum Ekonomicznego".

[Naomi Wolf]


Przykro mi, ale mamy do czynienia z ludobójstwem – dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer


Przez kilka tygodni milczałam. Proszę mi wybaczyć.

Prawda jest taka: zaniemówiłam – lub literacki odpowiednik tego – ponieważ ostatnio miałem nie do pozazdroszczenia zadanie ogłoszenia światu, że rzeczywiście trwa ludobójstwo – lub to, co nazwałam, niezdarnie, ale pilnie, “wymieraniem dzieci”.


Wolontariusze badacze dokumentów Pfizera z WarRoom/DailyClout, grupa 3000 wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, biostatystyków, śledczych zajmujących się oszustwami medycznymi, klinicystów laboratoryjnych i naukowców badawczych, sporządzała raport za raportem, jak być może wiecie, aby powiedzieć światu, co znajduje się w [dotychczas udostępnionych] 55 tysiącach wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer, co do których FDA zwróciło się do sądy, aby ich ujawnienie zajęło 75 lat.

Na mocy nakazu sądowego dokumenty te zostały siłą ujawnione w szybszym tempie. Nasi eksperci służą ludzkości, czytając te dokumenty i wyjaśniając je w prosty sposób. Wszystkie raporty wolontariuszy można znaleźć na DailyClout.io.

Ujawnione kłamstwa są porażające.

Wolontariusze WarRoom/DailyClout potwierdzili:

że Pfizer (a tym samym FDA) wiedział do grudnia 2020 roku, że szczepionki mRNA nie działają – że ich skuteczność “spadła” i że były to “szczepionki nieudane”. Jednym z efektów ubocznych szczepienia, o którym wiedziano już miesiąc po masowym wprowadzeniu szczepionki w 2020 roku, był “COVID”.

Pfizer wiedział w maju 2021 roku, że 35 nieletnich miało uszkodzone serca w tydzień po wstrzyknięciu ich eksperymentalnej terapii genowej opartej na technologii mRNA – ale FDA i tak miesiąc później wydała zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych [Emergency Use Authorization – EUA] dla nastolatków, a rodzice nie otrzymali komunikatu prasowego od rządu USA o uszkodzeniach serca aż do sierpnia 2021 roku, po zaszczepieniu tysięcy nastolatków. [Zobacz tu]

Conspiracy theorist Naomi Wolf: Fauci 'doesn't work for us,' got $1m from Israel | The Times of Israel

Pfizer (a tym samym FDA; na wielu dokumentach widnieje napis “FDA: POUFNE” w dolnej części kartek) wiedział, że wbrew zapewnieniom wysoko opłacanych rzeczników i przekupionych lekarzy, nanocząsteczki mRNA, białko kolcowe i lipidy nie pozostały w miejscu wstrzyknięcia, ale w ciągu 48 godzin przedostały się do krwiobiegu, a stamtąd do wątroby, śledziony, nadnerczy, węzłów chłonnych i – jeśli jesteś kobietą – do jajników. [Zobacz tu]