wawel24 wawel24
139
BLOG

News roku: Kaczyński, Morawiecki, Duda to wg Zełeńskiego (Greenberga) r u s k i e onuce

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 13

image


No cóż... W zasadzie komentarze zbędne. Każdy kto choć odrobinę ma oleju w głowie zapowiadał, że tak będzie. Trzeba naprawdę być troglodytą z rodzaju tych, którzy odprawiają swoje msze na obserwatorskim blogu, by widzieć świat w pisomgle... (zaktualizowana lista ruskich onuc: rk1, adamkonrad, tojad, itd., biedronka, pmk, Robert.Knapik, misiu, velero, venivici, machabeusz, chris 61, murgrabia cz., prowincjałka, kierownik karuzeli, arthur, StefanW, latawiec, biedronka, Kserkses0517, fort, fere, refrah, agaj1, wiesława, Ajgor, Boruta 11, 35stan, Kapciowy, dod, macms, senior62, Winston Niles Rumfoord, hephalump, bravo02, Ojciec1500).

Kto mieczem wojuje - od miecza ginie. Przekładając na polski: kto kretyńską pałką "grania na korzyść Putina" (agenturalności rosyjskiej) wojuje - ten od niej ginie :). Głupek sam ściąga na siebie głupi los. Nie wart on tego, by go żałować. Przydatny jest ci on li tylko do tego, by dzieciarnię straszyć jego przykładem.

Kaczyński, Jakub, Dudosolini, Kamiński, Żaryn i inni słudzy każdego, tylko nie Polaków - zostali ruskimi agentami sterowanymi z Łubianki:))). 

Głupcy zasługują tylko na dłuuugi śmiech pokoleń rozbrzmiewający przez lata szerokim echem.

Zobaczmy jak o tej tragifarsie "polityki" zagranicznej RP pisze Czarna Limuzyna:


 

Przez wiele godzin prezydent Ukrainy wymykał się tradycyjnym uściskom Andrzeja Dudy, a robił to z równą skutecznością w zacienionych kuluarach jak i w oświetlonych korytarzach gmachu ONZ.

W moim przekonaniu ukraińska władza odpycha ręce, które jej pomagają

– powiedział szef Biura Polityki Międzynarodowej, Marcin Przydacz w połączeniu na żywo w “Radiowej Jedynce”.

W międzyczasie Zełeńsky spotykał się i ściskał z innymi politykami.

Wszystkiemu jest winna kampania wyborcza w Polsce i związana z nią decyzja o blokadzie ukraińskiego zboża zawierającego, według NIK:  salmonellę, pestycydy, GMO, miotoksyny, a nawet rtęć.

Podobno po przemówieniu Zełeńskiego na forum ONZ  przemianowani z onuc ukraińskich na ruskie, politycy PiS byli w szoku. Prezydent Ukrainy powiedział, że Polska należy do tych, którzy… “którzy przygotowują miejsce dla moskiewskiego aktora”.

Co robił Andrzej Duda na forum ONZ poza poszukiwaniami Zełeńskiego? Pochwalił się działaniami niekorzystnymi dla Polski.

“Polska jest w pierwszej dziesiątce państw na świecie pod względem wypełniania celów zrównoważonego rozwoju wskazywanych przez ONZ”

– ogłosiła na Twitterze Kancelaria Prezydenta. Poprawka: na platformie X prowadzonej przez sztuczną inteligencję.

Oto fragment pierwszego przemówienia Dudy:

(…) wzmocnienie pozycji kobiet i dziewcząt w społeczeństwie to ważny katalizator nie tylko w kwestii wzmocnienia i budowania pozycji społeczeństw rozwijających się, ale również budowanie odpornych społeczeństw w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Przynajmniej na tym odcinku jakaś stabilizacja. Zrównoważony niedorozwój Polski stanowi dobrą podstawę do budowania relacji i wzajemnych stosunków pełnych zaufania i przyjaźni. Po wypowiedzeniu tych słów przez Andrzeja Dudę wielu zrównoważonych idiotów odetchnęło z ulgą.

Tak trzymać!  powtarza zawsze Klaus Schwab i ma rację. Zrównoważony rozwój oznacza przecież:

– zrównoważony dostęp do złóż węgla,

– zrównoważony dostęp do gotówki,

– zrównoważony dostęp do środków transportu,

– zrównoważony dostęp do mięsa,

– zrównoważony dostęp do służby zdrowia.

Zrównoważone w swoich nadmiernych aspiracjach społeczeństwo “nie będzie miało nic i będzie szczęśliwe”. Niezrównoważonym wyjaśniam, że jest to oficjalny slogan Wielkiego Resetu.

Niektórzy narzekają na to, że mamy niezrównoważoną kampanię wyborczą. Nic bardziej mylnego. Obiecuje się zaledwie część z tego, co już zostało zabrane, a że zostało dużo zabrane to dużo można obiecać.

 Źródło: https://ekspedyt.org/2023/09/20/poszukiwania-zelenskiego-w-gmachu-glownym-onz/


image

         

wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...]Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka