wawel24 wawel24
169
BLOG

Zorganizowane zakłamanie

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 13

image
Dzisiaj trochę głosów internautów z angielskojęzycznego internetu i polskiego (jeden internauta):


Stworzyli prawo, które stanowi, że na protest przeciwko czemukolwiek należy złożyć zezwolenie. Miało to przeciwdziałać błyskawicznej zdolności flash mobów do szybkiego gromadzenia tłumu i powodowania zamieszek.

To dzieje się tutaj, w USA i z tego, co słyszę, jesteśmy najbardziej liberalni, jeśli chodzi o kontrolowanie mas, w innych krajach nie można nawet źle mówić o działaniach rządu, bo w przeciwnym razie ryzykuje się przesłuchaniem w sprawie swoich zamiarów.

--- * ---

Wciąż nie mogę otrząsnąć się po operacji Covid i skutkach tego bezpośredniego ataku, ale wydaje się, że większość ludzi wokół mnie o tym zapomniała. Jest to zamierzone i nastąpiło pomyślne przejście na inne tematy (Ukraina), gdy fikcyjna pandemia otrzymała fikcyjne zakończenie dzięki Putinowi

.--- * ---

Największą plandemię uspokoił Putin - jednym pstryknięciem palca uzdrowił psychicznie idiotów z rządu warszawskiego i wielu innych. Po prostu - szarpnął za smycz przypiętą do obroży tych łajdaków. łajdaków, którzy wpędzili do grobu ponad 200 000 polek i Polaków. To jednak za mało - Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Szumowski to bandyci, którzy muszą ponieść karę za to co zrobili. Nie było takiego rządu w historii Polski, który by uśmierciły tyle Polek i Polaków w tak krótkim czasie. Śmierć tych osób, to nie jest żadna teoria spiskowa i tylko antypolska łachudra może przejść obok tych zdarzeń bez reakcji.

.--- * ---

Mamy do czynienia z systemem gospodarczym i ideologicznym, który spiskuje przeciwko nam, narodom świata. Systemem, który wykorzystuje inżynierię społeczną do wywierania silnego wpływu, jeśli nie wręcz kontroli, na masy, jednocześnie promując kolektywizm z organizacjami finansowanymi przez przeróżnych "Sorosów" i Kult LGBTQXYZ (Transhumanizm).

.--- * ---

Wielki dzień coraz bliżej. Banksterzy ustawiają szachownicę. Nie ma rządu autorytarnego. Nie ma rządu, są tylko banki. Może planowana jest ograniczona wojna nuklearna i gdzie byłoby najbezpieczniejsze miejsce na izolację? Maui, pozbądź się mieszkańców i hej, presto. To jak Szwajcaria podczas I wojny światowej, wojny światowej, z wyjątkiem raju bankierów.

Dowiedz się, kto wykupuje i okupuje grunty Maui.

.--- * ---

Mamy fałszywy układ binarny lewica kontra prawica lub jakieś ich odmiany, Nikt z tego układu binarnego nie przyznał, że dźgnięcie skrzepem śmierci jest morderstwem. Ostatecznie nie ma różnicy między żadnym z tych politycznych pasożytów.

Nie oznacza to, że nie mówią częściowej prawdy. Sugeruje to, że nigdy nie powiedzą ani nie przyznają PEŁNEJ prawdy.

Wszyscy oni są marionetkowymi punktami sprzedaży.

.--- * ---

Ćwiczenie z wirusem dotyczyło wyłącznie transferu majątku. 

.--- * ---

Co więcej, wiemy już, że wszystkie statystyki są dopasowywane tak, aby pasowały do dowolnej narracji. Nie możemy na nie liczyć.

Mój wniosek jest taki, że ćwiczenia z wirusem dotyczyły głównie posłuszeństwa.

.--- * ---

Absolutnie masz rację.  *Oni* próbowali nas trenować jak psy Pawłowa. Trening posłuszeństwa.

.--- * ---

Wobec każdego, kto chce słuchać, narzekam na stan rzeczy… i jestem bardzo mile zaskoczony, jak wiele osób mówi mi, że ich zdaniem Covid i pandemia to było oszustwo. Myślę, że przeszli przez te same etapy co ja… na początku trochę uwierzyli, a potem na przestrzeni lat spoglądali wstecz na wiele innych dziwnych rzeczy (wojny NATO, zmiana definicji antysemityzmu, tłumienie wolności słowa, namawianie ludzi do opuszczania wsi na rzecz miast)..aby dojść do wniosku, że nasze państwa wcale nie działają w naszym najlepszym interesie.

--- * ---

Widziałem dzisiaj kobietę noszącą taką dużą czarną maskę. Stała przede mną w kolejce w sklepie spożywczym. Chciałem z nią porozmawiać, ale to, co chciałem powiedzieć, prawdopodobnie nie pomogłoby jej. Bo miałem jej powiedzieć, że jest głupim gównem, który pogarsza wszystko dla nas wszystkich i przynosi pieprzoną hańbę rasie ludzkiej. Więc nie zrobiłem tego. Ale mógłbym. Chyba na tym polega wolność słowa.

Ale czy powinniśmy rozmawiać z tymi ludźmi? Myślę, że większość z nas przez ostatnie trzy lata gadała i gadała, aż zsiniała nam twarz. A oni teraz zrobią to ponownie i możesz się założyć, że nastroje tych, którzy wspierają klasę rządzącą, nie ulegną zmianie. Rzeczy nie działają w ten sposób.

--- * ---

Czy rządzą nami szaleńcy? Myślę, że w ich szaleństwie (dla nich) jest doskonała metoda. Zrób mnóstwo wongi i wybij plebs...

--- * ---

Nie wiem, czy to jest „droga” do totalitaryzmu.

Obawiam się, że infrastruktura już istnieje.

Nie jestem nawet pewien, czy „zorganizowane państwo” jest obecnie celem naszych szalonych „przedstawicieli”.

W końcu, kiedy się nad tym zastanowisz, to widzisz, że celem tego jest chaos.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy szaleńcy przejęli kontrolę nad naszymi krajami.

To prawdopodobnie genetyczne.

--- * ---

Nie ma czegoś takiego jak władza, która sama się pilnuje, aby uniemożliwić jej dążenie do ekspansji.

--- * ---

Sugeruję, że stalinizm, wyzysk i tyrania są dokładnie tym, co sugeruje i ostatecznie oznacza „demokracja”. Zobacz Koniec demokracji  Buffina de Chosala. Czas porzucić narzucone kulturowo okulary. Gdyby demokracja mogła wzmocnić pozycję obywateli, nigdy by na to nie pozwolono i nie bylibyśmy w tak opłakanym stanie.

.--- * ---

Symulacje idei i działań Józefa Stalina są żywe i mają się dobrze w większości tak zwanych zachodnich demokracji. Chociaż to, dlaczego te kraje wciąż są reklamowane jako „demokracje”, powinno wywoływać wiele zawrotów głowy z niedowierzania.

Swoimi działaniami sygnalizują swoje intencje… nie musimy już dłużej wątpić, zwolennicy WEF i WHO-ONZ otwarcie telegrafują, że przyjdą po wszystkich...

--- * ---

To czysta lewicowa ideologia. Korzenie lewicy sięgają KKK i właścicieli niewolników. Kiedy niewolnictwo zostało zakazane, byli wyrzutkami i postrzegani w społeczeństwie jako nieludzcy.

Wymyślili socjalizm jako dobroczyńcy dla dzieci, osób starszych, zwierząt, mniejszości, przyrody i przegranych społecznych, którzy stali się ich nowymi zastępczymi niewolnikami, deklarując, że żałują swojej przeszłości, zmienili się i teraz są dobrzy wobec bezbronnych.

Ale oni zawsze byli zwodzicielami.

--- * ---

W ciągu kilku dni od „blokady” zauważyłem, że prawie wszyscy moi lewicowi „bohaterowie” – Chomsky, MediaLens, Caitlin J, Galloway i wielu innych byli w rzeczywistości „totalitarni”. Przełomowy moment, za który jestem bardzo wdzięczny – uwolnił mój umysł od ideologii, teorii i narracji. To okropny świat, w którym teraz żyjemy, ale w jakiś sposób został on przecież „odkryty”, odsłonił się przed nami całkowicie... I to jest plus tej sytuacji.

--- * ---

Mniej więcej przez ostatnie trzy lata dostrojono kontrolę tak, że teraz wystarczy jedynie drobne szturchnięcie, aby utrzymać dynamikę.

Trudno mi sobie wyobrazić, jaki będzie następny ruch, ale jeśli naprawdę celem jest wyludnienie, to możemy spodziewać się kolejnego dużego „wydarzenia”.

--- * ---

Miliarderzy są już właścicielami większości nieruchomości na Hawajach. Wyspy Hawajskie są w rzeczywistości głównym miejscem schronienia dla bogatych i sławnych Amerykanów, ich japońskiego przemysłu usługowego/biznesu turystycznego oraz plantacji ananasów, odkąd Stany Zjednoczone przejęły wyspy od Anglików, którzy znaleźli bliższe place zabaw dla swoich bogatych i sławnych. 

To samo dotyczy Kalifornii, Grecji i Portoryko… jak dotąd.

--- * ---

Edward Dowd mówi tak: "„Moim zdaniem miliarderzy chcą hawajskich wysp dla siebie. Ellison kupił i obecnie posiada 98% Lanai (140 mil kwadratowych). Zuckerberg kupuje Kauai. Jak wiesz, Bezos i Winfrey są na Maui."

— btw, alarmy nie włączyły się, ponieważ postanowili NIE używać ich na wypadek, gdyby ludzie źle zrozumieli, że sytuacja awaryjna to tsunami i udali się w głąb lądu, w ten sposób wpadając w płomienie.

A system ostrzegania przez telefon komórkowy?

I dlaczego dzieci odsyłano do domów, gdzie wiele z nich zginęło samotnie? Standardową procedurą jest masowe zabranie ich w bezpieczne miejsce.

--- * ---

Ci, którzy dosłownie odnoszą korzyści, nigdy nie mieli się tak dobrze, ponieważ „ich” rząd nie miał żadnych etycznych skrupułów w organizowaniu syndykatów przestępczych, praniu pieniędzy, terroryzmie państwowym, handlu narkotykami i bronią, szwadronach śmierci i tak dalej.

--- * ---

Prawdziwy jest przede wszystkim ten podstępny „kryzys kosztów utrzymania”, przez który ceny często już nie tylko rosną, ale – i tym razem to słowo jest odpowiednie – gwałtownie rosną . To rodzaj rzeczy, o których ludzie wstydzą się wspominać, ponieważ wydaje się to tak burżuazyjne i zamożne, że można na nie narzekać. W końcu „Czy nie wiesz, że trwa wojna/pandemia/upadek planety?” Ale po prostu zrób projekcję tych wzrostów cen w przyszłości, jednocześnie zastanawiając się nad stopniowym spadkiem usług i ogólnym wylewaniem bogactwa do coraz bardziej ziejących czarnych dziur uświęconych etykietami takimi jak „badania nad szczepionkami”, „badanie klimatu” itp.

--- * ---

Jak to powiedział Kennedy: "Ponieważ na całym świecie sprzeciwia się nam monolityczny i bezwzględny spisek. . ."

– JFK, https://en.wikisource.org/wiki/The_President_and_the_Press. Przemówienie prezydenta w hotelu Waldorf-Astoria w Nowym Jorku, 27 kwietnia 1961 r.

--- * ---

„Dwa hity tego lata – „Oppenheimer” i „Barbie”…..” ??

Zaczynam wątpić, czy w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak prawdziwy „hit”, np. film, piosenka lub cokolwiek, co staje się popularne, ponieważ ludzie wybierają to spośród wszystkich innych. Co się dzieje, gdy „hit” jest prawie jedyną rzeczą, o której kiedykolwiek słyszą? A covid pokazał w najbardziej brutalny sposób, że media są zjednoczone w stopniu, jakiego dotąd nie podejrzewano. Tak więc ten monomaniakalny megafon medialny może wyprodukować najbardziej ogłuszającą propagandę przy minimalnej wydajności i zagwarantować „hit”, ponieważ większość ludzi będzie chciała przynajmniej zajrzeć do środka, aby zobaczyć, o co chodzi w tym całym wymyślonym zamieszaniu. A „zajrzenie do środka” to coś, co mogą zrobić tylko wtedy, gdy zapłacą. A kiedy już zapłacą, naturalnie chcą zostać i zobaczyć całość, nawet jeśli mają wrażenie, że to gówno, gdy tylko się zacznie. 

Na tym polega nasza pseudodemokracja: wzbudzanie intensywnych emocji i sporów o pseudo-problemy.

--- * ---

Wygląda na to, że ludzie są w jakiejś masowej psychozie. Mało jest takich, którzy przeżyli stare dobre czasy. Ci ludzie są już starzy.

Ludzie są często wynikiem klimatu psychicznego. Osobiście tęsknię za wesołymi parasolami na plaży, pięknymi kolorami, przytulnością, pewnością siebie. Teraz architektura jest brzydka i tymczasowa. Nawet samochody są coraz brzydsze. Nudne kolory. Czuję, że mafie tego świata wyrażają swoją własną plugawą duszę. A ludzie nic nie wiedzą. Po prostu idą swoją drogą. Ale tak, tak jest od dawna. Przez tysiące lat źli ludzie odgrywali wiodącą rolę, inaczej nie byłoby tych u władzy. Przejęli władzę i za nią zabijali. I teraz widzimy tę karmę.

Czasy się zmieniają, ale ludzie nie. Ta wiedza daje mi wgląd w świat.


=====================================================wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka