22 obserwujących
409 notek
165k odsłon
174 odsłony

Kocham WiN, Wiarygodnych i Niezłomnych, nie wierzę, że to V Komenda WiN kryptonim „Muzeum”

Wykop Skomentuj6

Kocham niezłomnych i wiarygodnych. I odważnych. Nie lada odwagi bowiem trzeba, by nazywać samych siebie niezłomnymi i wiarygodnymi. A złośliwe warchoły nawet mówią, że w polskim uzusie językowym słowa niezłomny i wiarygodny używa się mówiąc o kimś, a nie o sobie i tylko dokonując oceny kogoś innego. Nie będzie w naszym państwie tolerancyjnym litości dla tych, co przeciw niezłomnym coś mówią.

Gdy słyszę, jak nazywacie siebie "Wiarygodni", czuję, że serce mi bije jak dzwon Zygmunta. Gdy słyszę, jak nasz prezydent mówi o sobie "Ja jestem niezłomny" - serce mi się wyrywa i wiem, że jak wyskoczy, to go nie dogonię... Chętnie bym nazywał was akronimem od Wiarygodnych i Niezłomnych, czyli WiN, by nawiązać do szczytnych tradycji. Ale złośliwi mówią, że jeśli WiN, to V Komenda WiN kryptonim "Muzeum". Więc nie wiem, co robić...


Kocham nasz rząd, bo nade wszystko zaprowadza równość. Równi są bici biczem, prowadzeni na smyczy i różańcem bici. Równe są lesbijki gejom, a transwestyci biseksualistom. Nasza policja nie pozwoli na nierówność. To o równość walczył Robespierre, co w małym pokoiku mieszkał, opodatkowywał żarłocznych bogaczy i dawał ich ofiarom. Nie będzie nam Francuz pluł w twarz i się wywyższał, że tylko on ma Robespierre`a a wolność, równość i tolerancję na bogów nowych obiera. My też mamy. Polak potrafi. Potrafi tolerować. Tolerować sodomę i gomorę. To wielkie idee. Znaczy wolność i tolerancja są wielkie, nie sodoma i gomora. Sodoma i Gomora są ludzkie, tak jak my. A ludzkość i wyrozumiałość powinna tkwić w nas, jak plastikowy fallus w przedszkolu, trzymany przez jedną z Drug Queen. Humanizm musi nas przenikać do dna i pieścić naszą potrzebę samoobrony - tego nas nauczyliście, nasza władzo, choć próbowaliśmy się bronić przed infiltracją najemników ekscelencji obcych obediencji. Dobrze, że nas w karby bierzecie. Jak Synowie Przymierza. Jak Bund wszechludzki. Bez Bundu jest bunt. A po co nam bunt? Bez Bundu jest bunt i teorie spiskowe. A po co nam teorie spiskowe? Precz z teoriami spiskowymi! Niech żyje praktyka spiskowa! Naga praktyka, jak naga prawda. Lekko przykryta erotyczną bielizną patriotyzmu. Bez waszej nadświadomej ręki demokracji ludowej my byśmy z marszu równości zrobili marsz krzywości. Z marszu równości - marsz zrównanych z ziemią. I co by Europa powiedziała? Wstyd by nas spalił. Rekiny z aquaparków pożarły. A wielcy świata tego znowu by musieli zrobić nam tolerancyjne rozbiory wolnościowe. Dzięki, że istniejecie. Gdyby was nie było, trzeba by was wymyślić. Tylko wy, silną ręką mandatu ludowego trzymacie w ręku i spajacie ten chaos zwany Polską. Spajacie niespajalne, zachodnie ze wschodnim, niebo z ziemią. Za co wam chwała, godziwe wynagrodzenie i przeloty w promieniach słońca jak aniołom mądrości.

Nowożeńcy skrywający przed fiskusem swoje burżuazyjne prezenty ślubne równi są z kolekcjonerami kamienic i ich mamusiami. Równi są architekci piramid finansowych ze służb naszych z tymi z zaprzyjaźnionych. Równy jest na terenie Polski mosad polskim służbom, a Muzeum Polin polskim świątyniom. Równy jest przedsiębiorca - przedsiędawcy. I gej i Tuhaj Bej. I pasterz owiec i banderowiec. Wszyscyśmy z jednej matki. Św.Matki Ziemi pod Wezwaniem Pakietu Klimatycznego. Św. Konwecji Stambulskiej pod Wezwaniem Tolerancji. Św. Traktatu Lizbońskiego od Federacji Naszej Spinelliańskiej. Prezent plus równy jest w górę ZUS. Nikt się niech nie wynosi podczas dobrej zmiany. Bo zostanie dla swego, choć mu nieznanego, dobra zrównany. Gdy zdejmiemy szaty - wszyscyśmy równi przed prezesem i karzącym aniołów MSW mieczem. Jak spokojna, niezmarszczona żadnym powiewem dyskryminacji powierzchnia Oceanu Wszechświatowej Równości. Wy, sąd naszych myśli ostateczny, co daje nam w świętej unifikacji żywot wieczny.

Wyście dla nas autorytetem wielkim i skarbem bezcennym . Wyście głową naszą, wolności naszej kamieniem węgielnym, węglem kamiennym, kadzielnicą, masielnicą i węgielnicą. I dlatego loty HEAD waszym rodzinom się należą jak sadomasochistom kaganiec. I jak podziw dzikim władzy zwierzom.

Kocham nasz rząd, bo wszystko transmituje, jak nas niszczą i profanują nasze świętości i tradycje. Gdyby nie on, nie wiedzielibyśmy o tym i pałać byśmy nie mogli wielkim oburzeniem. A jak my zapałamy, to oni nie zostawiają nas samych sobie, tylko nasze zapałanie skierują ku szaitanowi naszemu przeklętemu, iblisowi niecnemu, totalnej opozycji i wrogiej koalicji. I od razu czujemy się lepiej, bo wiemy już kto nas niszczy i ściera z powierzchni ziemi. A wiedza uszczęśliwia. Dzięki ci za to czuwanie nad naszą nieświadomością, rządzie nasz niezłomny. Dzięki ci za otwieranie nam tchórzliwych oczu na opuszczający się na naszą głowę miecz. Wy nie pozwolicie zniszczyć naszych wartości, bo to niszczenie dokładnie potransmitujecie i jak jakaś “Roma locuta” powiecie, że nie ma waszej zgody na niszczenie. I kamień na naszym grobie lżej odetchnie. Kochamy was miłością Łazarza, którego wprawdzie nigdy nie wskrzeszycie, boście przecież nie doskonali, ale choć kamień na jego grobie pogładzicie czułą dłonią władzy pochylającej się nad krzywdą ludu. A po wielu kadencjach waszej natchnionej władzy od tego wielokadencyjnego gładzenia kamienia na naszym grobie to i może wyżłobi się znak Polski walczącej, kto wie... A gdy my usłyszymy te święte słowa, że “nie ma zgody” - wpadniemy w ekstazę przed- i pośmiertną. I wróg - między jednym opuszczeniem miecza na nasze głowy a drugim - się zasroma. Albo i nie zasroma. Ale będzie miał dzięki wam możliwość zasromania. A gdy niszczenie naszych wartości już będzie kończyć swój wstrętny proceder - powiecie, żebyśmy się nie załamywali, bo są przecież inne wartości. Też piękne. Trochę inne, ale za to prowadzące do jedności. Do tolerancji. Bo wszyscy jesteśmy ludźmi. Ach, kim byśmy my byli, gdybyście tej nauki wzniosłej nam nie darowali. Dzikimi zwierzętami. Wywyższającymi się nad różnorodnością ludzi i ich wolnością. Zatapiającymi wyspę wolności. Ta wolność, której nas uczycie w pocie swych czół , czasem boli. Ale dzięki wam wiemy, że ten ból nas wyzwoli.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale