0 obserwujących
11 notek
6107 odsłon
  667   3

W jaki sposób lewica wygrała wojnę kulturową?

Lewica wygrywa wojnę kulturową i decyduje jakie poglądy są dozwolone w debacie publicznej. Postaram się wyjaśnić w jaki sposób lewica zepchnęła przeciwników do narożnika.Uniwersytety

Lewica zrozumiała, że do zwycięstwa w wojnie ideologicznej nie wystarczy prowadzić propagandy wśród zwykłych obywateli. Należy przekonywać do swoich poglądów wykładowców na uniwersytetach aby wywierali oni wpływ na poglądy studentów. W taki sposób można stworzyć własną elitę, która w przyszłości będzie wpływać na poglądy całego społeczeństwa. Na uniwersytetach kształcimy przyszłych dziennikarzy, dyrektorów, polityków - oni w przyszłości będą mieli wpływ na poglądy całego społeczeństwa.

Zdolny wykładowca potrafi przekonać do swoich poglądów znaczą grupę studentów. Abimael Guzman  – przywódca peruwiańskiej radykalnie lewicowej partyzantki Świetlisty Szlak, wywołał wojnę domową po zradykalizowaniu dużej grupy studentów na peruwiańskich uniwersytetach. 

https://wiadomosci.wp.pl/krwawy-swietlisty-szlak-tragiczna-historia-peru-zatoczy-kolo-6082114584659073a 


Media

Lewica nie musi tworzyć własnych mediów. Strategia lewicy polega na organizowaniu szkoleń dla dziennikarzy w już istniejących mediach. Lewicowe rządy lub organizacje finansują spotkania na, których dziennikarze dowiadują się co maja myśleć o polityce imigracyjnej i w jaki sposób przekazywać informacje społeczeństwu aby  

https://www.breitbart.com/europe/2020/11/10/italian-pms-office-fund-politically-correct-training-journalists/


Portale społecznościowe 

Wielu młodych ludzi rzadko ogląda TV lub nie ogląda jej wcale. Kształtowanie poglądów młodego pokolenia opiera się na informacjach z portali społecznościowych. Portale społecznościowe są kontrolowane przez amerykańską lewicę i do perfekcji opanowały metody wpływania na światopogląd swoich użytkowników.

Praktycznie nie możliwe jest prowadzenie przez dłuższy czas konta na faceboku lub twitterze jeżeli piszesz posty krytyczne wobec imigracji lub przedstawiasz policyjne statystyki dotyczące przestępczości Afroamerykanów. Automatyczne algorytmy będą ograniczać widoczność twoich postów a po pewnym czasie prawdopodobnie będziesz zbanowany.

Lewica utworzyła na dużych  portalach społecznościowych swoje bańki ideologiczne a prawicowi użytkownicy, którzy mogliby wejść z nimi w dyskusje zostali w większości zablokowani dlatego lewica może swobodnie przekonywać młodych ludzi do swoich poglądów a prawica nie ma takich możliwości.


Lewicowy konglomerat

Gdy już lewicy udało się zdominować środki masowego przekazu informacji, przyszedł czas na zablokowanie możliwości rozwoju przeciwników ideologicznych. Gdy prawica próbuje założyć własny portal społecznościowy jak np. Parler to zostaje nagle wyrzucony z hostingu bez czasu na zmianę serwera. Wykształcona na lewicowym uniwersytecie sędzina odrzuciła wniosek Parlera o odszkodowanie argumentując to nieodpowiednimi treściami w tym serwisie. 

Aby prawicowy portal mógł funkcjonować musi mieć własne serwery i system płatności, w przeciwnym wypadku zostanie zablokowany w USA przez wielkie firmy technologiczne. Taki portal może się utrzymywać jedynie z wpłat od użytkowników ponieważ rynek rynek reklam został zdominowany przez googla, który nie pozwoli ich wyświetlać na   stronie z nieakceptowalna dla lewicy wolnością słowa.

Problemy może mieć nawet producent poduszek. Firma MyPillow została wyrzucona z kilku sieci marketów po tym gdy właściciel zaangażował się politycznie po stronie Trumpa. 


Okno Overtona

Dominacja w mediach pozwala lewicy decydować o tym co jest społecznie akceptowalne a co nie jest. Czym jest radykalizm zależy od mainstreamu w danym państwie. W ZSRR za ekstremistów uznawano kapitalistów a Arabia Saudyjska uznała kilka lat temu ateistów za terrorystów i wprowadziła wysokie kary za brak wiary w boga.

Podobna politykę prowadzi lewica. Osoby, które jeszcze kilkanaście lat temu byłyby uznane za centrystów, dzisiaj w mediach są przedstawiane jako prawicowi radykałowie. Taka łatka jest przyszywana praktycznie każdej partii przeciwnej wobec imigracji z innych krajów.

Wiele osób zostało napiętnowanych za napisanie w Internecie "Każde Życie ma Znaczenie". Miss  Swimsuit w Wielkiej Brytanii straciła tytuł za taki wpis, byli też tacy co stracili pracę. Rowan Atkinson znamy jako Jaś Fasola porównał lewicowe nagonki do średniowiecznej tłuszczy atakującej ludzi. Niestety ale taka metoda jest skuteczna i knebluje usta przeciwnikom lewicy.

https://deadline.com/2021/01/rowan-atkinson-cancel-culture-mr-bean-blackadder-1234664901/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8532239/Miss-Swimsuit-UK-23-stripped-title-posted-Lives-Matter.html


Co może zrobić prawica?


Lewica doprowadziła metody manipulacji ludźmi do doskonałości. Aby skutecznie bronić się przed lewicową dominacją, prawica musi skopiować część metod stosowanych przez lewicę. Należy prowadzić szkolenia dla wykładowców akademickich i dziennikarzy aby przedstawić im inny pogląd na takie sprawy jak "krytyczna teoria rasy". 

Prawica musi sobie uświadomić, że strach przed wygłaszaniem własnych poglądów daje przewagę lewicy. Jeśli boisz się podać  statystyki FBI, według których Afroamerykanie popełniają 90 proc. morderstw międzyrasowych w USA to lewica to wykorzysta i będzie przekonywać społeczeństwo, że to Afroamerykanie są ofiarami Białych. 

Należy promować  prawicowe media i portale społecznościowe. Gdy w danym państwie wybory wygrywa partia prawicowa to pojawiają się liczne sposoby na zmianę układu sił w mediach. Państwo ma możliwość wypromowania prawicowych portali jak GAB i Parler aby były przeciwwagą dla dominacji lewicy. 


 

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo