11 obserwujących
832 notki
200k odsłon
306 odsłon

Praprzyczyna (prawie) wszystkich problemów społecznych Ameryki

Wykop Skomentuj19

Obiecaliśmy Państwu, że napiszemy jaka jest prawdziwa przyczyna obecnych rozruchów w USA. Nikt inny Wam o tym nie powie, bo to jest wiedza z gatunku tych o których wszyscy wiedzą – albo się domyślają – ale panicznie boją się przyznać, że wiedzą lub się domyślają – bo bezpieczniej jest rżnąć głupa i udawać, że się o niczym nie wie.

Więc jest tak, że uczeni robią jakieś tam badania – a potem ich wyniki głęboko zagrzebują w raportach, tak aby nie rzucały się w oczy, bo gdyby się rzucały – to dupa zbita. Nie tylko oznaczać to będzie obcięcie pieniędzy na badania – ale i prawdopodobnie koniec karier akademickich.

Dlatego wyniki badań muszą być dobrze ukryte. Ale jak ktoś poszuka, to znajdzie. I wtedy może odkryć ten jeden jedyny rysunek, który na prostym wykresie pokazuje Praprzyczynę Wszystkich Problemów.

Tyle, że po raz kolejny musimy Państwa ostrzec: Lepiej będzie dla was jeżeli nie będziecie patrzeć. Jeżeli jednak koniecznie chcecie patrzeć – to musicie tą wiedzę zachować dla siebie. Jeżeli nie posłuchacie – i jeżeli zaczniecie o wykresie, który widzieliście mówić głośno – jeżeli tylko przyznacie się, że go widzieliście lub wiecie o jego istnieniu – to konsekwencje będą surowe. Pracę, jeżeli macie – to stracicie. Znajomi się od was odwrócą – i przestana was poznawać a publicznie będą potępiać. I nie można wykluczyć że padniecie ofiarą fizycznej przemocy.

Dalej chcecie znać Prawdę – i chcecie wiedzieć co jest Praprzyczyną rozruchów?


Niestety, nie możemy tego wykresu zamieścić tutaj, gdyż regulamin salonu nie pozwala na umieszczanie ilustracji do których nie mamy praw autorskich. Ale możecie go zobaczyć tutaj.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale