12 obserwujących
843 notki
206k odsłon
  255   0

Nigdzie w konwencji stambulskiej

nie ma mowy o tym, że chłopcy mają nosić sukienki. Nigdzie nie jest poruszona kwestia orientacji seksualnej. Nigdzie nie ma mowy o małżeństwach tej samej płci. Nigdzie nie jest napisane, że religia odpowiada za przemoc. Jest powiedziane, że przemocy nie można religią uzasadniać, a to ma zupełnie odwrotne znaczenie. Sposób, w jaki rządzący przedstawiają konwencję, świadczy o tym, że kierują się złą wolą mówi Gazwybowi profesoressa Monika Płatek.

Tylko, że My, Wielki Wódz, mamy lepszą pamięć niż Profesoressa Płatek i pamiętamy jak to gdy Polska przystępowała do Unii Europejskiej wszystkie autorytety prawne zapewniały wszystkich, że w kwestiach imigracyjnych oraz organizacji wymiaru sprawiedliwości decyzje należą do rządów krajów członkowskich – a nie do Brukseli. Było tak? Było.

A potem nagle się okazało, że Bruksela sama sobie przyznała, nie oglądając się na traktaty, prawo do decydowania o tym kto się ma w jakimś kraju osiedlać. I veto krajów wyszehradzkich w tej kwestii przyjęła z wściekłością i do dzisiaj grozi sankcjami.

A zaraz potem jakieś zasrane Europejskie Kolegium d/s wykroczeń postawiło się ponad Trybunałami Konstytucyjnymi krajów członkowskich. Też z pogwałceniem eurotraktatów. I ono to eurokolegium też się odgraża sankcjami krajom, które się mu nie podporządkują. Jest tak? Jest.

A ponieważ koszula bliższa ciału, więc przypomnijmy Pani Profesoressia Płatek historię z jej podwórka jak to Robert Biedroń z Partii Pedałów uroczyście i publicznie Pani Profesoressie obiecał, że jak zostanie wybrany do europarlamentu – to się mandatu zrzeknie i mandat wtedy przypadnie Pani Profesoressie. Było tak? Było.

I co – dotrzymał?

Nie tylko nie dotrzymał – ale Panią Profesoressę publicznie, na oczach całej Polski, wyruchał. Było tak? Było.

No to niech Nam Pani Profesoressa wytłumaczy dlaczego w jakiekolwiek obietnice, które z ust lewackich padają wierzyć mamy?

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale