Serdecznie przepraszam Macieja Laska i jego zespół.
Przepraszam, ze to nie zespół PM (Pana Macierewicza) kłamał w sprawie obecności gen. Błasika w kokpicie. Przepraszam, że nie zespół PM kłamał w sprawie nacisków i, że nie kłamał jednym głosem z zespołem p. Laska. Przepraszam w tej sprawie. Bardzo przepraszam, że zespół PM nie kłamał razem z panią Kopacz, gdy ta kłamała w sprawie przekopywania ziemi na metr w głąb i pracy polskich lekarzy wspólnie z patologami radzieckimi.
Przepraszam także, że to nie zespół PM macierewicza "pomylił zwłoki" w trumnach. Bardzo przepraszam.
Przepraszam także, że to nie członkowie zespołu PM sikali do zniczy przed prezydenckim pałacem. Również przepraszam za to, że polscy prokutarorzy wykryli na wraku Tupolewa ślady trotylu, które nie są śladami trotylu. Przeprasam także za wszystkie zaniedbania, których dopuścił się ZM w sprawie organizacji wylotu i ochrony wywiadowczej, kontrwywiadowczej oraz BOR.


Komentarze
Pokaż komentarze (45)