Bloger Stary Wrocek przesłał ciekawą informację. Cytuję i zamieszczam do niej zdjęcia, bo jeszcze ktoś uzna to za żart
===========cyt. stary wrocek===============
Dar dolnośląskiej PO dla Ukrainy
Niemożliwe? Ależ możliwe!
Politycy zawiadujący Dolnym Śląskiem z ramienia Platformy Obywatelskiej, tj. marszałek Cezary Przybylski i Jacek Protasiewicz (PO, of course) "wysłali dziś dary naszego regionu dla Ukrainy. (...) Specjalnym busem na Ukrainę (do Doniecka i Dniestropietrowska) pojechało:
- 11 koszulek,
- 5 dresów z logo urzędu marszałkowskiego,
- 21 czapek i szalików,
- 16 kubków termicznych,
- 11 polarów,
- 6 kurtek puchowych,
- trochę środków opatrunkowych i leków,
- dwa małe kartony żywności.
No i namiot turystyczny z... 1988 roku. "
Podobno, mają wysłać więcej...
=============
Zdjecia pochodzą z http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3343897,dolny-slask-wyslal-dary-na-ukraine-w-tym-26letni-namiot-i-piec-dresow,1,1,id,t,sm,sg.html#galeria-material



Komentarze
Pokaż komentarze (4)