Prezentuję Wam zdjęcia z komisji, w której oddałem głos na swojego kandydata. Chciałem się dziś dowiedzieć, czy mój głos został odnotowany ale niestety nie miałem przy sobie drabiny. Na zdjęciach jestem ja i wyniki wyborów w mojej komisji. Niestety nigdy ich nie poznam, chyba, żebym wlazł na ten wykuszowy parapet średniowiecznego ratusza -czym bym zbezcześcił ten średniowieczny zabytek - na co sobie nigdy nie pozwolę. Z ławki obok też nie potrafię odcztać, chociaż próbowałem a wzrok mam sokoli. Mam za mały wzrost (180cm).


Komentarze
Pokaż komentarze (4)