Wczoraj, drogą mailową dostałem 20 godzin nagrań z Sowy. Nadawca zapewnia mnie, że tych nagrań nie ma WPROST. Na razie przesłuchuję i jest tragedia. Pedofilia, współpraca z obcymi wywiadami, pieniądze pod stołem. korupcja, nepotyzm. Jeszcze muszę posłuchać bo materiału jest tyle, że szok.



Komentarze
Pokaż komentarze (10)