Blog
Wojciech Kozłowski
Wojciech Kozlowski
Wojciech Kozlowski Będąc w Kanadzie żyję w Polsce
3 obserwujących 14 notek 7873 odsłony
Wojciech Kozlowski, 25 lipca 2017 r.

Wystrychnąć na dudka

Z wielkim sromotą notuję sobię, że w dn. 24/07/20017 zostałem wystrychniety na dudka przez prof. Antoniego Dudka, poprzez ocenzurowanie mnie i zablokowanie przy temacie: http://antoni-dudek.salon24.pl/796399,gora-lodowa#logged

Mój wpis był mniej więcej taki, a właściwie łagodniejszy bo bez członu o przydupasie i dupku, ale ulepszyłem go nieco - mając po ocenzurowaniu mnie pełniejszy obraz profesora Dudka:

Dudek dla Dudusia jak przydupas dupka, a zatem próba rozbicia mafii sędziowskiej jest dla Pana Profesora :"stawianiem do góry nogami polskiego sądownictwa" ;((( Zgroza!

Tak nawiasem to profesora - tak jakoś - nigdy nie ceniłem, a zatem wyrzucenie mojej skromnej uwagi odebrałem szczególnie boleśnie - zwłaszcza, że w IPN zdarzali się jeszcze gorsi osobnicy od pana profesora.

Na marginesie informuję, że pana prezydenta nazwałem pieszczotliwie Duduś, kiedy prezydentem jeszcze nie był, a więc nie może tu być mowy o znieważeniu pana prezydenta.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Kiedy Daniel Olbrychski recytował moje wiersze w stanie wojennym – a było je słychać między innymi w Głosie Ameryki - byłem bardzo dumny. Trwało to niestety tylko do czasu przeczytania jego ksiażki pt. „Parę lat z głowy” W-wa 1997, wydanie II.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Siłaczka Śp. Świtoń zakładał organizację obrony Obozu przed Żydami, ale już to...
  • @Siłaczka Pan Gliński jest Żydem działającym na szkodę Polski i Polaków. Na spotkaniu z...
  • Około 6 godzin temu miałem tutaj zablokowaną możliwość zamieszczenia komentarza, a na moim...

Tematy w dziale