Gorące tematy:

wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
277 notek
129k odsłon
177 odsłon

STOP ulicznemu terrorowi !!!

Wykop Skomentuj5

imageDomki na Mazurach

STOP ulicznemu terrorowi !!! Przyklasnąć tylko należy policjantom, którzy w dniu wczorajszym uniemożliwili eskalację bandyckich zachowań na ulicach Warszawy. Tak. Z pełną odpowiedzialnością nazywam ulicznymi bandytami tych, którzy w obronie rzekomo ograniczaniu praw obywatelskich stawiają się ponad obowiązujące w naszym kraju prawo.

Obserwując od dłuższego czasu zachowania tej ulicznej hołoty, która za nic ma wartości zdecydowanej większości polskiego społeczeństwa wszczynając uliczne burdy dochodzę do wniosku, że te wydarzenia są sterowane spoza granic naszego kraju. To już nie są żarty.

To już nie jest społeczny sprzeciw przeciwko rządzącym. To jest działalność dywersyjna nastawiona wyłącznie na osłabienie Państwa Polskiego na arenie międzynarodowej. Politycy opozycji są zbyt głupi i biedni by móc pozwolić sobie na osłabienie Państwa. Ta akcja ma charakter zewnętrznego nacisku i finansowania za pośrednictwem opozycji.

Trzeba być ślepym by tego nie zauważać. Są dwa sąsiadujące bezpośrednio z Polską, którym szczególnie zależy na osłabieniu gospodarczym i politycznym RP. To Rosja i Niemcy. Te dwa ściśle powiązane ze sobą gospodarczo Państwa zauważają jak Polska chce uniezależnić się od ich wpływu na politykę gospodarczą nie tylko Polski ale i całej Europy.

Coraz większa samodzielność Polskiego rządu w podejmowaniu decyzji o rozwoju i bezpieczeństwie naszego kraju powoduje ten bezpardonowy atak poprzez wzniecanie niepokoi społecznych pod byle jakim pretekstem.

Przykład ostatniego " bohatera" czyt.Michał Sz. (uznającego siebie za Margot)  ukazuje debilizm środowisk prawniczych, polityków opozycji, RPO itp. którzy stanęli w obronie aresztowanego ( decyzją Sądu ) ulicznego bandyty.

Zastanawiam się jaki byłby szum gdyby na drzwiach mieszkań i domów tych rzekomych obrońców demokracji ktoś zaczął wieszać tęczowe flagi jako informacje o jego sympatiach do ulicznych bandytów spod znaku LGBT. Jakie wyroki wydawaliby sędziowie gdyby sprawa z tego tytułu trafiła do Sądu. Osobiście nie mam wątpliwości, że byłaby surowa.

Apeluje do władz RP. Przywróćcie ład i porządek w Naszym kraju i to jak najszybciej. Każdy dzień zwłoki tylko zaszkodzi naszemu Państwu.

Apeluję do policji. Nie dajcie się zastraszyć Zdecydowana większość Polaków akceptuje Wasze działania. Macie społeczne przyzwolenie na działania zgodne z prawem. Z ulicznym bandytyzmem trzeba skończyć raz na zawsze. Nie ma społecznego przyzwolenia na bezkarność ulicznej hołoty.

Apeluję do sędziów, którzy w swoich orzeczeniach dają przyzwolenie na szerzenie anarchii. Jest stare jak świat przysłowie. Dzisiaj Oni jutro Wy. Co zrobicie jak ta uliczna hołota  wszczynać będzie uliczne burdy bo im się nie spodobają wyroki, które wydajecie. Co będzie gdy taki Michał Sz. będzie was bił i niszczył Wasze mienie. Też go uniewinnicie w imię obrony rzekomo odbieranych praw obywatelskich. Prawo musi być respektowane i stosowane wobec wszystkich i przez wszystkich. Bez wyjątku

imageSpływy kajakowe rzeką Krutynia

imageNOCLEGI NA MAZURACH


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale