wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
296 notek
138k odsłon
  97   0

Opozycyjni talibowie w frontalnym natarciu.

image

To nie przypuszczenia. To jest zastraszający fakt. Dyktatura oszalałych z nienawiści polityków opozycji oraz zawiązanymi z nimi celebrytami, środowiskami prawniczymi czy celebrytami doprowadzić może do rozlewu krwi na ulicach Polskich miast. Medialny patronat nad poczynaniami mającymi doprowadzić do destabilizacji politycznej w kraju  objęła najbardziej szowinistyczna stacja telewizyjna TVN. Ta stacja też jest swoistym przekaźnikiem, kłamliwych wręcz, poglądów opozycyjnych talibów - w krajach, które odbierają przekaz tej stacji

Polityczny Taliban zadomowił się w naszym kraju na dobre tylko po to by odsunąć zjednoczoną prawicę od władzy. O ile jeszcze kilka miesięcy temu nazwałem działania UE oraz polskiej opozycji niczym innym jak faszystowskimi działaniami ( euro faszyści ) to obecnie zauważam, że opozycja i jej zwolennicy w Polsce wybrali jeszcze bardziej radykalny wariant. TALIBAN

Naczelnym przewódcą "Polskich talibów" jest człowiek, który politycznie jest odpowiedzialny za śmierć 96 osób w Smoleńsku czy Marka Rosiaka w Łodzi.

Wespół z kolesiami z UE postanowili przypuścić bezwzględny atak na wybrany w demokratyczny sposób rząd RP nie przebierając w środkach.

Według nich muszę słuchać wywodów grupy prawników ścisłe powiązanych z PO, muszę słuchać muzyki wykonawców którym po drodze z PO, muszę godzić się na wypuszczanie przestępców związanych, bezpośrednio lub ideowo z PO, z aresztu, muszę oglądać najbardziej szowinistyczną i zakłamującą rzeczywistość  stację telewizyjną czyt. TVN24 itp.

Na takie wymagania nie ma mojej zgody. Będą słuchał kogo chcę, oglądał co chcę i szmaciarzowi Sikorskiemu oraz jemu podobnym nic do tego.

image

Oglądał będę jak dotąd wszystkie telewizyjne programy informacyjne w tym także TVP.INFO które  nie jest dla mnie idealnym medium ale bynajmniej z z tej stacji dowiem się m.in. o szemranych interesach polityków opozycyjnych, złodziejskich zapędach sędziów, prokuratorów, adwokatów, komorników czy notariuszy.

Walka prawicowego rządu z zepsutą do szpiku kości prawniczą kastą nabiera rozpędu pomimo barier stawianych przez UE, TSUE oraz "wewnętrznych talibów".

Prace nad ustawą medialną też wkraczają w końcową fazę i wbrew temu co sugerują z ekranu prezenterzy  stacji TVN nie chodzi o żaden TVN. Ta ustawa nie zakazuje nadawania tej stacji w przestrzeni medialnej. To jest regulacja prawna, która porządkuje rynek nadawców w Polsce. Histeryczne wołanie z ekranów tej stacji dowodzi tego, że TVN jest stacja telewizyjną  ' opozycyjnych Talibów " siejąca nienawiść do tego wszystkiego na co nie ma ona wpływu i mam gorącą nadzieję, że go mieć nie będzie.

Do uchwalenia ustawy medialnej potrzebna będzie jedność partii prawicowych. Niech przykład Pawła Kukiza będzie drogowskazem dla polityków Konfederacji. Zostawcie animozje na boku wszak jesteście rzekomo za wolnością Polek i Polaków. To jest walka o wolne Polskie media i obowiązkiem każdego Polaka jest w tej walce aktywne uczestnictwo.

Członkowie ugrupowania Kukiz, którzy głosowali za przyjęciem tej ustawy. Chylę przed Wami czoła i mam gorącą nadzieję, ze czyni to też większość moich rodaków.Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale