wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
301 notek
139k odsłon
  344   3

Psiarnia totalnej opozycji zamilkła

Psiarnia totalnej opozycji zamilkła

Psiarnia totalnej opozycji zamilkła. Na próżno dzisiaj szukać jakiejkolwiek informacji na temat opublikowanego w dniu wczorajszym w TVP.INFO materiału o katastrofie w Smoleńsku. Cisza w eterze TVN, Wyborczej, Onetu czy Polsatu. Kłamstwo materiału o rzekomym ukryciu raportów NIAR prysło niczym bańka medialna.

Jak znam życie obecnie trwają pilne konsultacje na temat - jak odnieść się do wyemitowanego w TVP.INFO materiału. Co by tu jeszcze wpakować społeczeństwu aby kłamstwo smoleńskie szerzone przez totalną opozycję oraz sprzyjające jej media stało się "prawdą".

Otóż opozycyjna psiarnia już nic nie jest w stanie w tym temacie uczynić. Opowiedzenie się po stronie Partii Oszustów dyskwalifikuje was ze społeczności dziennikarskiej. Tworzenie własnej historii n/t tej katastrofy jest po prostu podłe.

Jak daleko jeszcze posunie się ta ujadająca psiarnia w destabilizacji Państwa Polskiego.

Mamy już członków czarnej prawniczej kasty, która nie przestrzega obowiązującego w naszym kraju prawa. Teraz dołączyła do tego grupa pseudo dziennikarzy, którzy łamią prawo mając za sobą tych przedstawicieli czarnej kasty, którzy dają gwarancję ich bezkarności.

W tym przypadku nie chodzi już nawet o sam Smoleńsk. Przekazy dnia w/w mediów i polityków to także stek kłamstw oraz próba wywołania w Polakach paniki.

Polacy będą umierali z głodu i zimna. Nie starczy Polakom na opłacenie czynszu, rat etc. Zabraknie soli, chleba, oleju, mięsa, papieru toaletowego, pracy. To niemal codzienny przekaz opozycyjnej psiarni

Mam gorącą nadzieję, że Polacy mają już pomału dość tej fałszywej troski o mieszkańców naszego kraju

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale