Podpowiadam poslance Musze ora posłowi Świecickiemu, że za jarosławem Kaczyńskim stoją : Putin, Al Asad, Alkaida, muzułmańscy terorryści, ortodyksyjni Talibowie itp. To co prezentuja politycy PO na swoich konferencjach prasowych nie ma już nic wspólnego z retoryką. Strach przed przegranymi wyborami nie pozwala członkom tej partii mysleć racjonalnie.
Wyglada na to, że do politykow PO dotarło, że nie są w stanie zrobić czegokolwiek co odwróciłoby trendy sondażowe tej partii. Postanowili zatem uderzać w PIS jakimi kolwiek argumentami.
Wracaja SKOKI, jakieś nieczyste powiązania partii Kaczyńskiego, powroty do rządów PIS-u wskazujac na rzekomo restrykcyjne rzady itp.
Bezmyslna kampania jest lustrzanym odbiciem bezmyslnych rzadow tej partii przez minione 8 lat
KONSTYTUCJA art.54 cyt. "1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka