Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 891 notek 1749765 odsłon
Stary Wiarus, 20 sierpnia 2018 r.

KOD Melbourne – karalne traktowanie dzieci?

2157 100 0 A A A

image


image


image


image


https://twitter.com/polish_in/status/1030974618306109440


Demonstracja "opozycji totalnej" w Melbourne w związku z wizytą prezydenta Dudy w Australii, z udziałem 44 osób, objęła, jak wskazują pokazane przez organizatorów na TT zdjęcia, przemarznięte małoletnie dzieci, które zidiociali rodzice ustawili  do zdjęć na lodowatym wietrze i deszczu - w Australii jest obecnie środek zimy.


Prawo australijskiego stanu Victoria, którego stolicą jest Melbourne, wymaga bezzwłocznego zgłaszania władzom każdego podejrzenia niewłaściwego obchodzenia się z dziećmi. Dochodzenia w tych sprawach prowadzi potem specjalistyczna jednostka policji i odpowiednie agencje rządu stanowego, całkowicie pozbawione poczucia humoru gdy idzie o nadużywanie praw rodzicielskich.


Wykorzystanie dzieci jako rekwizytów w proteście politycznym na zimnie i deszczu jak najbardziej podpada moim zdaniem pod definicję niewłaściwego traktowania (mistreatment) dzieci, wymagającego zgłoszenia. Może niech ktoś z Melbourne zadzwoni do Child Protection Victoria, tel 1300 664 977, po godzinach urzędowania 13 12 78. 

Cokolwiek ktokolwiek w Melbourne sądzi o konstytucji RP, Sądzie Najwyższym, Trybunale Konstytucyjnym, Prezydencie RP i  innych instytucjach po drugiej stronie świata – jego prawo.

Ale jest szczytem idiotyzmu i hipokryzji stawianie na zimnie i deszczu włączonych do politycznego protestu dzieci, które nie rozumieją przeciwko czemu protestują. Być może to może przejść w Polsce, ale w Australii niekoniecznie.

Aktywiści KOD mogą spróbować wytłumaczyć policji i urzędowi ochrony dzieci, że robili to w dobrej sprawie, albo w stanie wyższej konieczności, ale na apolitycznej policji stanowej, wyposażonej w postępowe przepisy, i urzędnikach stanowych, którym się płaci za ochronę dzieci, niekoniecznie zrobi to wrażenie.


https://twitter.com/PolskaNormalna/status/1031090932362498048


PS. 44 osoby to ~0,0011% ludności Melbourne. 0,0011% idiotów w populacji to rewelacyjnie niski wynik, podkreślający zdrowy sens mieszkania w Australii. W tej samej proporcji, w Warszawie byłoby tylko około 20 durniów.Opublikowano: 20.08.2018 06:35. Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018 02:31.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @marektomasz  Polskim paliwem jest zmiana, byle nie w Polsce? Graj, piękny Cyganie.  Na...
  • @marektomasz  "Sam trzymaj Stary Wiarusie swoją mordę na kłódkę, albo .... zapomnij że...
  • @marektomasz  Ale ja się z tym wszystkim zgadzam, a zwlaszcza z tym, że praktycznie będą to...

Tematy w dziale Polityka