Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 897 notek 1758027 odsłon
Stary Wiarus, 10 grudnia 2018 r.

W Marrakeszu, w Marrakeszu...

321 8 0 A A A

Motto:

W Argientinie, w Argientinie
w ochujatielnoj głuszi
Żywiot siebie Diadia Pietia,
Inżenier mojej duszi


W Marrakeszu (Maroko) rozpoczyna się dziś konferencja ONZ bardzo podobna do Komisji Burdenki z 1944 r. w sprawie zbrodni katyńskiej, ponieważ zarówno ta konferencja jak i Komisja Burdenki mają wpisany w samej swojej nazwie swój ostateczny wynik.


Konferencja w Marrakeszu: 

The Intergovernmental Conference to Adopt the Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration.

(Międzyrządowa Konferencja dla Przyjęcia Globalnego Paktu w Sprawie Bezpiecznej, Uporządkowanej i Legalnej Migracji)

http://www.un.org/en/conf/migration/

Komisja Burdenki:

Специальная Комиссия по установлению и расследованию обстоятельств расстрела немецко-фашистскими захватчиками в Катынском лесу военнопленных польских офицеров


(Komisja specjalna do spraw ustalenia i opracowania śledczego okoliczności rozstrzelania polskich oficerów-jeńcow wojennych w lesie katyńskim przez niemiecko-faszystowskich agresorów).

ru.wikisource.org/wiki/Сообщение_Специальной_Комиссии_(Бурденко)

http://tinyurl.com/2a9okhm


Okoliczności wspólnych pomiędzy konferencją w Marrakeszu a raportem Komisji Burdenki jest więcej. Tak jak Komisja Burdenki ustaliła ponad wątpliwość, że polskich jeńcow w katyniu zamordowali Niemcy, tak samo ONZ utrzymuje, że proponowany globalny pakt nikogo do niczego nie zmusza, a skomplikowane i kosztowne 18-miesięczne negocjacje poprzedzające konferencję w Marrakeszu podjęto z dobrego serca ONZ-owskiego.

Występuje również inne podobieństwo. Tak jak nie wszyscy uwierzyli w raport Komisji Burdenki, gdyż zbyt grubymi nićmi był on szyty, a smród bił od niego pod niebiosa, tak globalnego paktu migracyjnego nie podpiszą z podobnego powodu Australia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chile, Estonia,Izrael, Polska, Republika Czeska, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Włochy i Węgry. 


Opublikowano: 10.12.2018 04:21. Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 05:09.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @kasztanowcowiaczek  Mają wydawać na zęby Schetyny oraz frak, wino i ośmiprniczki dla...
  • @ojciec & dyrektor  Jakby nie rak prostaty, to może by pokazał.
  • @gini  To nie będzie takie proste. Jan Kowalski zmienia nazwisko na John Smith (jeden papier,...

Tematy w dziale Polityka