16 obserwujących
334 notki
368k odsłon
  1350   7

Jak Jacek Kurski ponownie prezesem TVP został...

     Jacek Kurski został ponownie prezesem publicznej telewizorni. Nie miał przeciwników był jedynym kandydatem na to stanowisko. I to nie jest pierwsza wiadomość sezonu ogórkowego. Po prostu został prezesem przez aklamację. I słusznie. Za tak bogaty program nie mogło być inaczej. Przypomnę może „wiekopomne” sukcesy pod wodzą prezesa Jacka Olgierda Kurskiego. W 2019 serial „Zniewolona” czyli taka wersja ukraińskiej niewolnicy Izaury. Zniewolił dużą część telewidzów TVP. I tak serial, który początkowo był emitowany od poniedziałku do środy o godzinie 20:35, decyzją Jacka Kurskiego od 12 lipca można było oglądać częściej! Nowe odcinki serialu były emitowane także w piątki i soboty o 20:35 oraz w niedziele o 20:15.

    Nie można zapomnieć też, o wielkiej odwadze nowego, starego prezesa. Niczym Andy Warhol, który puszkę z pomidorową na salony wprowadził, nasz prezes Zenkowi Martyniukowi drzwi scen telewizyjnych szeroko otworzył myśląc, że zrobi z niego Elvisa zwanego „Królem Rock and Rolla”. Ten pomysł nie do końca się udał. Disco „klepisco” Polo to nie Rock and Roll, a Zenek to nie Elvis. Jednak świetne Sylwestry Marzeń z tego mariażu wyszły. Nie zapominajmy też o całym wylewie orientalnych seriali na które z utęsknieniem czekają matki, wdowy i kochanki. Nastolatki na szczęście nie. Są zbyt zajęte Tik Tokiem i innymi mediami niekoniecznie związanymi z TVP.

    I wreszcie wydarzenie na miarę XXI wieku- Roksana Węgiel- zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids i 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Później już z górki- Viki Gabor finalistka drugiej edycji The Voice Kids i zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. I niestety w tym roku zarówno Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci jak i dla dorosłych nie przyniosły prezesowi Jackowi Kurskiemu splendoru. Jednak znając życie Jacek Kurski nie raz jeszcze widzom program telewizyjny zmieni. Tak jak w pewien świąteczny wieczór, gdy rozochoceni telewidzowie czekali na film „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, a doczekali się Krzysztofa Krawczyka z całym jego życiem. I tak z tym Krzysztofem trwamy już od kwietnia. Ostatnio nawet Opole odkurzyli- Widowisko muzyczne „Pamiętam Ciebie z tamtych lat - The best of Krzysztof Krawczyk” odbyło się w amfiteatrze w Opolu w niedzielę 30 maja. Powtórzenia już były, oby tylko prezes nie ogłosił lata z Krzysztofem i programu nie zmienił. Wspominkowe koncerty od poniedziałku do soboty o 20:35 oraz w niedziele o 20:15.                        


Lubię to! Skomentuj76 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura