16 obserwujących
334 notki
368k odsłon
  703   7

Teściowa- szefowa kadr w partii Donalda Tuska.

   Pełniący obowiązki przewodniczącego PO przeprowadza partyjne czystki, pierwsi do odstrzału poszli Borys Budka, Tomasz Siemoniak i Sławomir Neumann. Można jako ciekawostkę przypomnieć fakt, że ten pierwszy oddał swoje stanowisko szefa PO przed upływem kadencji. Jak widać wdzięczność nie jest uczuciem będącym na porządku dziennym w Platformie. A wszystko przez redaktora Mazurka i jego urodziny. Wieści gminne głoszą, że powodem tych czystek był brak zaproszenia dla Donalda Tuska na tą spektakularną imprezę. Nieborak miał czas, nie musiał wysłuchiwać wywodów Banasia, a tu proszę! Zaproszenia nie było. I dobrą whisky z jeszcze lepszym cygarem nie poczęstował go nikt. 

   Ostro więc skrytykował obecnych na organizowanej przez Roberta Mazurka imprezie- ...Tzn. nie jest problemem to, co się zdarzyło na tych urodzinach. Problemem jest to – i stąd moja reakcja wobec kolegów, którzy byli tam obecni – że ludzie naprawdę chcą wierzyć – i mają do tego prawo – że to, co robimy - politykę i nasze zobowiązania traktujemy śmiertelnie serio. Bo w tej grze, która się toczy dzisiaj na scenie politycznej chodzi o wszystko, co najważniejsze dla przyszłości Polski. Jestem o tym przekonany. (...) Nie można popełniać takich błędów, jak nieobecność w Sejmie i obecność na imprezie. Bo to naprawdę sprawia wrażenie, że jest w tym więcej teatru niż polityki... I tak naprawdę można by było przyklasnąć tym słowom, gdyby nie pewne zdarzenie podczas czatu z internautami, gdzie pełniący obowiązki szefa PO zacytował swoją teściową- ...Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie, nie powinni się tak zachować. Ale nie pozbywaj się ich, już i tak sporo ludzi z PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią... Ma racje teściowa Tuska, są to pozytywne chłopaki. Zawsze torbę szefa mogą nieść, marynarkę podać, buta zawiązać. Tylko jak to się ma do górnolotnych słów szefa- ...Bo to naprawdę sprawia wrażenie, że jest w tym więcej teatru niż polityki?... Ten czat spowodował, że nie do teatralnego wymiaru, ale kabaretu, a nawet do gry klauna na politycznej arenie można akcję Donalda Tuska zaliczyć.

   Zauważyli to nawet totalsi w ten sposób komentując wyczyny szefa PO. Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska- ...Kadrową Platformy, od od której zależy los prezydium PO, jest teściowa Tuska. Jak jakaś Królowa Matka normalnie... Robert Winnicki- ...Albo się walczy z dyktaturą, jak opowiadają Platformersi w sejmie albo się pije z dyktaturą! Jedno albo drugie!... Były prezydent Bronisław Komorowski- ...Należy zawsze szanować teściowe. Ale oczywiście wyszło śmiesznie. Chyba był to pomysł na to, żeby jakoś rozluźnić i jednocześnie zejść z cokołu politycznego, bo sprawa nie warta była tego rodzaju nadymania się na straszne kary... Poseł Solidarnej Polski Michał Wójcik spokojnie do sprawy podszedł- ...Czyli, że opozycją kieruje Teściowa? Polska polityka nie przestaje mnie zadziwiać... Jednak pisząc to nie wiedział o tym, że Teściowa Tuska i na PiS się szykuje- ...PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcy... A jak widzimy ta pani jest konsekwentna w tym co robi, wskazuje na to stan Donkowej fryzury. Strach się nie bać.


Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka