93 obserwujących
1362 notki
1050k odsłon
506 odsłon

"Umieralnia" w Polsce czyli Titanic

Wykop Skomentuj38

Media "polskie" krzyczą na Polaków newsem, że"Umieralnia" w poznańskim szpitalu. NFZ i władze miasta przeprowadzą kontrole


Serio...? Już naprawdę wstydu nie ma?

10 dni temu napisałem tekst: "Bezbronni wobec polityki rządu, umieramy coraz częściej... bezimiennie" Link

Tekst, przytomnie spuszczony w "kanał", na szczęście dostał tag. Niewielka ilość komentarzy, w tym, od zapalonych zwolenników polityki "obostrzeń" prowadzonej przez rząd, a skutkującej dewastacją gospodarki, ludzkich relacji i śmiercią teraz tysięcy Polaków.

Przecież od dłuższego czasu, blogerzy, youTuberzy i inni mówią, że w październiku w Polsce umarło ponad zwykły stan ok 15 tysięcy Polaków. Spośród tej liczby mniejszość, ok 3 tys. miała "związek" z covid, czyli pozytywny wynik testu lub przypuszczenie infekcji. A to oznacza, że większość, to ofiary działań rządu RP.

W moim tekście zamieściłem linki do dramatycznych relacji na żywo, pacjentów zamkniętych w takim "covidowym" szpitalu. I co? I g***o. Odezwali się obrońcy obostrzeń, jak zwykle w właściwej dla nich formie.

Ujmijmy to tak:

1. Niestety w dużej części Polacy to idioci. G****o ich obchodzi, co się dzieje. Nie potrafią myśleć, nie potrafią dobierać źródeł informacji. Są CAŁKOWICIE STEROWALNI TELEWIZJĄ. Są głupi i wystraszeni. To są fakty.

2. W świadomości Polaków istnieje tylko to, co istnieje w TELEWIZJI (szerzej w mediach głównego ścieku). Jak czegoś tam nie ma, to "to coś" nie istnieje.

3. Minister Pinkas zapowiedział otwarcie, że będzie trenował emocje Polaków w celu ich zaszczepienia i w wymiarze społecznym Polacy ZAAKCEPTOWALI TAKĄ WYPOWIEDŹ. No to już jest odlot, ale jednocześnie rzeczywistość. - "Wywołamy taki stan emocjonalny, taki stan ducha, że ludzie powiedzą - chemy to mieć" - powiedział minister Pinkas.

4. Istnieją powszechenie dostępne i jasne dowody na to, że ludzie masowo umierają, wcale nie wskutek covidu, tylko wskutek polityki i działań rządu. Te dane o śmiertelności za październik, są typu 2+2, ale ludzie patrzą i mówią 55. To jest ten stan, który wywołują rządzący z mediami w ludziach. Tyle, że jak pisałem, bezbronni wobec działań rządu umieramy bezimiennie. Ale media ślepe i nic nie widziały.

5. Rząd PiS myślał, że jak taki spolegliwy wobec (oficjalnie rząd jest suwerenny i samorządny i tego się musimy trzymać, że nie realizuje czyichś poleceń) przełożonych, to może pofiglować sobie z aborcją oraz "praworządnością". No i nagle, ni z tego, ni z owego, media ZOBACZYŁY, co się wyprawia w szpitalach - na razie pokazali w jednym. Rząd robi w spodnie i zapowiada kontrole, tego, co sam sprokurował. Jednocześnie rozpaczliwie się zastanawia co robić. No bo... za ścianą czeka prawidłowa opozycja, która dzięki paru następnym "odkryciom" mediów może "odzyskać" "władzę" i nie dość, że wyszczepić stado, to jeszcze praworządnie.

6. W czasie ogłoszeń duszpasterskich w niedziele, w parafii, ksiądz powiedział, że wobec spiętrzenia pogrzebów i trudności w  organizowaniu mszy żałobnych w kaplicy cmentarnej, można taką mszę odprawić w kościele parafialnym. Dodał, że jeszcze nigdy tylu pogrzebów nie miał okazji odprowadzać.


Sumując.

Mamy to, na co zasługujemy. Mamy media. Mamy rzont. Mamy oposycje. Mamy całe rzesze tych, co mają gdzieś i tych napastliwych, znajdujących się na wojnie z "antymaseczkowcami". Doktor Fauci na pytanie giganta opinii publicznej czy po zakończeniu szczepień będzie można już nie nosić maseczek odpowiada, że nie rekomenduje tego rozwiązania. Orkiestra gra. Titanic płynie naprzód. Pewne wstrząsy zdają się sugerować, że góra lodowa już zaczęła orać poszycie kadłuba. Tysiące wypadają za burtę. Szampana! Wkrótce wystąpienie nadpremiera, o tym jak bardzo wstaliśmy z kolan.

Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości