0 obserwujących
193 notki
219k odsłon
  529   0

Polska Cosa Nostra

Platforma Obywatelska od dłuższego czasu jest „paltformą obywatelską” tylko z nazwy. W rzeczywistości jest to nadmuchany nieświeżym powietrzem „ponton obywatelski” albo raczej „ponton Tuska”. Z zewnątrz twarda i zwarta, a w środku nadmuchana nieświeżym powietrzem, żeby nie powiedzieć po prostu smrodem. Smrodem korupcji, nepotyzmu i niekompetencji.

Wydarzenia z Dolnego Śląska wyraźnie pokazują, jaka w rzeczywistości jest Platforma Obywatelska. Dzisiaj Platforma jest taką polską Cosa Nostrą, dlatego proponuję, aby zmienili nazwę na Cosa Nostra, bo ona dzisiaj najbardziej do nich pasuje. Walki wewnątrz Platformy przypominają dzisiaj walki frakcyjne sycylijskiej mafii, oni się od nich niczym nie różnią. Zwracam się do przedstawicieli Platformy Obywatelskiej z zapytaniem, co zrobiliście z mojego kraju? Zrobiliście z mojego kraju państwo mafijne, zrobiliście z Polski Włochy lat 90-tych.  Zrobiliście z Polski pośmiewisko.
Co zrobiliście z pięknego zwycięstwa nad skompromitowanym Leszkiem Millerem i SLD w 2005 roku? Dziś przymierzacie się do rządzenia z nim. Dziś nie ma różnicy między PO a SLD. Jesteście wielką mistyfikacją, oszukaliście ludzi. Taśmy Protasiewicza pokazują, że pracę w Polsce mają wszelkiej maści cwaniacy i aparatczycy, a ludzie zdolni, wykształceni i kompetentni muszą wyjeżdżać na Zachód w poszukiwaniu pracy. Mam nadzieję, że naród Was za to wkrótce rozliczy.
 
Moim zdaniem nie powinno być wcześniejszych wyborów. Na miejscu Jarosława Kaczyńskiego odpłaciłbym się Tuskowi za rok 2005, kiedy to Platforma Obywatelska głosowała przeciwko rozwiązaniu Sejmu, wpychając Jarosława Kaczyńskiego w objęcia Leppera i Giertycha. Teraz Jarosław Kaczyński ma niepowtarzalną szansę wepchnąć Tuska w ramiona Millera, a taka koalicja dwóch partii skończy się dla nich totalną katastrofą. Wtedy prawica będzie mogła przejąć pełnię władzy w kraju.
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale