54 obserwujących
864 notki
1060k odsłon
  284   1

Izrael ujawnia, a Christian Eriksen dochodzi powoli do zdrowia

Wczoraj obejrzałem sobie mecz Walii z Turcją i podziękowałem Bogu, że żaden z tych zespołów nie był w naszej grupie w miejsce Słowacji, bo...zalatali by dodatkowo naszych na przysłowiowy atak serca.

No właśnie, odnośnie ataku serca.

Izraelskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że zakupiony i stosowany przez nie preparat Pfizera przeciwko covid 19 może powodować poważne problemy z sercem.

"W Izraelu od grudnia 2020 r. do maja 2021 r. zgłoszono 275 przypadków zapalenia mięśnia sercowego wśród ponad 5 milionów zaszczepionych osób. Większość pacjentów spędziła w szpitalu nie więcej niż cztery dni, a 95 proc. przypadków zostało sklasyfikowanych jako łagodne - zakomunikowało ministerstwo zdrowia Izraela.

Zgodnie z oświadczeniem resortu badanie wykazało, że "istnieje prawdopodobny związek między otrzymaniem drugiej dawki (szczepionki Pfizera) a pojawieniem się zapalenia mięśnia sercowego u mężczyzn w wieku od 16 do 30 lat". Taki związek zaobserwowano częściej wśród mężczyzn w wieku od 16 do 19 lat niż w innych grupach wiekowych."

Pytanie w związku tym  brzmi: co spowodowało więc atak serca u pilkarza reprezentacji Danii Christiana Ericsena?

Powszechnie opowiadana historia, że piłkarz tuż przed Euro 2020 się zaszczepił przeciwko covid 19 musi być wobec tego bardzo, ale to bardzo niewygodnym kryształkiem soli  w oku wielu pro szczepionkowców, skoro portal Demagog rzucił na pokład wszystkie działa aby zbombardować do szczętu powyższą historię oświadczając na koniec że:

"Wbrew fałszywym informacjom zamieszczanym w sieci Christian Eriksen wcale nie dostał ataku serca przez szczepionkę przeciw COVID-19, ponieważ w ogóle jej nie przyjął, o czym poinformowali przedstawiciele zarówno klubu Inter Mediolan, jak i reprezentacji Danii."

Szczerze? Mam spore wątpliwości co do wspomnianego komunikatu wydanego przez przedstawicieli klubu jak i reprezentacji, ale to wyłącznie moja wątpliwość.


cytaty za

https://prawy.pl/114484-izrael-ujawnia-dane-zapalenie-miesnia-sercowego-po-szczepionce/

https://demagog.org.pl/fake_news/nie-pilkarz-christian-eriksen-nie-dostal-ataku-serca-z-powodu-szczepienia/

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale