57 obserwujących
911 notek
1099k odsłon
  373   1

Kolejny po Delcie wirus na horyzoncie

Cały raport (PDF): https://informacje.pan.pl/images/2020/opracowanie-covid19-14-09-2020/ZrozumiecCovid19_opracowanie_PAN_interactive.pdf

Dobrze, że naukowcy polscy widzą i podkreślają niebezpieczeństwo wynikające z ADE, dobrze, że zauważają ignorowanie serii badań laboratorych, i ostrzegają że „w niektórych krajach próby ominięcia tych kroków mogą być bardzo niebezpieczne„. Co prawda wątpimy aby mieli na myśli Stany Zjednoczone, gdzie właśnie w sposób bezprecedensowy odstąpiono od takich badań, ale fakt pozostaje faktem, że ostrzeżenia są realne. Szkoda natomiast, że ci sami naukowcy zapomnieli później o tym co sami pisali, przyzwalając na wyszczepienie niebezpiecznymi preparatami genetycznymi. I tym bardziej smutne i przerażające, iż po wyszczepieniu znacznej części populacji, groźba ADE dotyczy właśnie tych „w pełni zaszczepionych”.

Szczepionka najlepsza na wszystko

Pomimo wiedzy naukowej, pomimo ostrzeżeń, lobby farmaceutyczne oraz polityczna ideologia przebudowy świata, wykorzystując nadzwyczajne w ramach „pandemii” warunki, zamknęły oczy naukowcom, lekarzom, dziennikarzom oraz urzędnikom odpowiedzialnym za przyznawanie licencji i autoryzacji na leki i szczepionki.

Tak jak rok temu w przypadku „szczepionki przeciwko Covid-19”, tak i teraz firma farmaceutyczna Moderna wystąpiła do FDA o przyznanie specjalnej ścieżki zatwierdzenia szczepionki. I – bez zdziwienia, wszak mamy jakąś „nową pandemię” – FDA w dniu 3 sierpnia 2021 r przyznała tą „ścieżkę” (fast-track designation) dla „szczepionki przeciwk RSV”.

Moderna z dumą oznajmiła o tym sukcesie, oczywiście nie o sukcesie naukowym, lecz administracyjnym:

„Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) przyznała oznaczenie Fast Track dla mRNA-1345, eksperymentalnej jednodawkowej szczepionki mRNA przeciwko wirusowi syncytialnemu układu oddechowego (RSV) u dorosłych w wieku powyżej 60 lat. Pracujemy nad szczepionką mRNA RSV, aby chronić najbardziej narażone populacje — małe dzieci i osoby starsze — powiedział Stéphane Bancel, dyrektor generalny Moderna. Badamy mRNA-1345 w tych populacjach w trwających badaniach klinicznych i nie możemy się doczekać udostępnienia danych, gdy będziemy je posiadali…”

I tym podobne banialuki ze strony przedstawiciela firmy, która przed tzw. szczepionką przeciwko Covid-19 nie wypuściła na rynek ani jednego produktu – ani jednego leku, ani jednej szczepionki – a teraz stała się nagle potentatem na rynku „nowych technologii” i probuje wciskać genetyczne produkty mRNA do wyszczepiania kolejnymi dawkami, kolejnych „szczepionek”.

Cisza wokół ADE

Komunikat Moderny oczywiście pomija skutki ADE nowych szczepionek, bo naprawdę nie ma czym się chwalić. Lepiej uśpić społeczeństwa propagandą – finansowaną w dużej części właśnie przez koncerny farmaceutyczne – lepiej wystraszyć nową „pandemią” i wytworzyć konieczność „zabezpieczenia się”, lepiej naopowiadać im świetlane bajki, o „skuteczności i bezpieczeństwie” produktów farmaceutycznych, niż ukazywać prawdę. Zresztą, co ukazało psychologiczne zjawisko wyszczepiania ludzkości, ludzie boją się prawdy, nie chcą jej znać ani jej szukać i wolą zadowalać się medialnymi hasłami i półprawdami.

Kolejna decyzja FDA – agencji która zupełnie skompromitowała się nie tylko przyznaniem warunkowych autoryzacji EUA dla „szczepionek przeciwko Covid-19”, ale przyznając tzw. pełną autoryzację „szczepionki” firmy Pfizer stała się w pełni kryminalną organizacją przestępczą – pokazuje, że zupełnie nie można liczyć na rządowe agencje mające statutowo chronić społeczeństwa przed chorobami.

Firmom farmaceutycznym dążącym tylko i wyłącznie do zysku, nie ma czemu się dziwić, lecz wstręt i przerażenie budzi działalność agencji mających chronić społeczeństwa, a w rezultacie, agencje te rozprzestrzeniają stany chorobowe, doprowadzają do uzależnienia od, w większości zupełnie niepotrzebnych leków, degradując zdrowie społeczne."


źródło, w calości za bibuła.com

na podstawie: Mercola.com

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale