36 obserwujących
645 notek
832k odsłony
487 odsłon

Niemcy drążą Polskę

Wykop Skomentuj9

Jak świat światem nie będzie Niemiec Polakowi bratem. To stare powiedzenie nabiera szczególnego wyrazu zawsze wtedy kiedy Polska ma coś do zyskania. Tak było tuż po pierwszej wojnie światowej kiedy to Niemcy gdańscy ściśle współpracujący z Berlinem  podstawiali nam nogi w wojnie z Ukraińcami i bolszewikami o Niepodległość. Tak jest i teraz. Nowoczesna Polska to nie tylko przemysł to przede wszystkim drogi i transport rzeczny. Wydaje się więc sporo pieniędzy na te cele . To już nie te czasy co przed wojną, że dróg na Polesiu  się nie budowało aby Niemcy w ewentualnym konflikcie zbyt daleko  w Polskę nie zaszli. Nie te czasy, co nie znaczy, że Niemcy za nimi  nie tęsknią. Otóż te dawne czasy  bardzo im wbrew pozorom pasują. Drążą więc Polskę niczym spuszczel pospolity abyśmy przypadkiem zbyt daleko się w rozwoju gospodarczym nie posunęli do przodu. Po to właśnie powołali do życia "Wiosnę" Biedronia, ich ramię polityczne w Polsce pracujące celowo wstecz. Nkt mi nie powie, że ten nieznany nikomu facet z  Le Madame sam z własnej skarbonki wyłożył ogromne kwoty na sodomicką kampanię, lub że stał na rogu i mu do puszki przechodnie ochoczo wrzucali grosik za grosikiem. :))) Wystarczy poczytać, aby się dowiedzieć w jakim to Instytucie Biedroń przesiadywał.

W terenie poglądów  i ekologii  reprezentuje Niemców w Polsce Fundacja Batorego oraz Greenpeace, czyli mówiąc wprost: proniemieccy sabotażyści i ekoterroryści, robiący ludziom wodę z mózgu. To oni, polsko-niemiecka tuba propagandowa dbająca o zgermanizowanie  Polaka, są gotowi na to, aby własny kraj utopić w puszczach, błotach i w kurnych chatach z podłogą z nieoheblowanych desek. To oni, na rozkaz Berlina torpedowali i dalej  torpedują na zlecenie niemieckie, ostatnio przeszkadzają mocno w przekopie Mierzeji Wiślanej. Żadne jest to więc dbanie o przyrodę w Polsce i rozwój Polski, tylko zwyczajne, po łajdacku blokowanie działań państwa polskiego z pomocą politycznego sabotażu. Cała zaś reszta, te Moskale i dr No Soros to tylko dodatek. Głównym sprawcą wszystkiego złego w Polsce są Niemcy, którym wyraźnie nie pasuje po prostu zawarty układ polsko-amerykański, chcieliby więc nas z tego US koszyczka jak najszybciej wydłubać i pod niemiecki but wsadzić, a że mieli i mają w tym pomocną im Bruskselę oraz  oddanego historycznie  ruskiego pomagiera, a także świrnętych piewców Polin, więc szkodzą wszędzie i dużo, a szkodzą tym mocniej, gdyż  i w samym polskim narodzie jest wielu ciężkich idiotów  szczerze im oddanych.

na podst. https://www.pch24.pl/soros--niemcy-i-mierzeja-wislana--czyli-skad-ekolodzy-biora-pieniadze-na-swoje-protesty-,68425,i.html


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka