36 obserwujących
645 notek
832k odsłony
416 odsłon

LGBT idzie na otwartą wojnę z Kościołem

Wykop Skomentuj6

Antychrześcijańska działalność LGBT zaczyna powoli wrastać w polski krajobraz. Sodomitom idzie wciąż o to samo, o co chodziło  kiedyś tym, którzy nie tak dawno aktywnie bronili własną piersią lub wspierali islamskich terrorystów przybywających do Europy jako pokrzywdzeni przez los uchodźccy. Tutaj nadmienię, że ci sami ludzie, dzisiaj wspierający LGBT, nadal chętnie widzą napływ obcej cywilizacji na kontynent, a wszystko dlatego, że są jawnymi wrogami cywilizacji łacińskiej oraz chrześcijaństwa, chociaż po faryzejsku miłością i tolerancją codziennie się podpierają. Dzisiejsi wrogowie Kościoła w swojej nienawiści do Krzyża  i Chrystusa poprzez swe łajdackie poczynania nie widzą, że dzięki temu sami niebawem głupkowato zatoną.

Bronimy się wprawdzie przed takimi ideami i agresywnymi zachowaniami, ale niestety coraz słabiej, gdyż nasi rządzący są w tej materii wyjątkowo nieudolni. Dzięki takiej bojaźliwej postawie rośnie nieustająco bezczelność i arogancja tęczowych wobec Kościoła w Polsce, którzy łapią dodatkowo wiatr w żagle podniesieni na duchu nazistowską ideologią, która radziła prowokować aby następnie wytępić wszystko co uniemożliwia zdobycie pełni władzy. I tak:

"Jedna z wrocławskich aktywistek wspierająca ruch LGBT zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, w którym zaprezentowała figurkę Matki Boskiej wykonaną celowo w taki sposób, aby przypominała żeński narząd płciowy. Wizerunek Maryi został przedstawiony w sposób obsceniczny i znieważony (m.in. poprzez nazwanie go „C***maryjką”), co obraziło uczucia religijne szeregu osób, a tym samym wypełniło znamiona przestępstwa z art. 196 KK. Instytut Ordo Iuris złożył w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. 

Kobieta zapowiedziała, że dochód ze sprzedaży figurki ma być przeznaczony dla jednej z organizacji ruchu LGBT. Do symboliki tego ruchu nawiązuje również kolorystyka przedmiotu. W tym przypadku nie można mówić o nieumyślnym popełnieniu przestępstwa, gdyż na nagraniu jego autorka sama łączy element ideologii LGBT z obiektem kultu religijnego."

Równolegle 30 lipca 2019 roku

"(...) Roztrzaskano na kawałki instalację pseudo-artystyczną, w której umieszczono sprofanowaną figurę Matki Bożej. Komuś puściły nerwy! Figura jest cała. Została pewnie wyjęta przed “akcją” (...)

Tuż przy lokalu Mediów Narodowych w Warszawie na ul. Ząbkowskiej ustawiona została figurka Matki Boskiej, którą ubrano w czarne szaty i przystrojono (sztucznymi) grzybkami halucynogennymi. Ta rzekomo artystyczna instalacja powstała w ramach festiwalu „Otwarta Ząbkowska”.

Autorką instalacji jest Monika Rakowska. Ekspozycja powstała w ramch projektu „Mobilny Warsztat Artystyczny”. Koordynatorem przedsięwzięcia jest związany z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Szymon Gotowski."

Jak widać mamy bardzo sympatycznego "przyjaciela" i "sojusznika". To tak, jak zaprzyjaźnić się z ludożercami z Nowej Gwineii, choć obstawiam obok tego, że  tamci mimo epoki kamiennej w której tkwią, są o niebo bardziej uczciwszy w relacjach  od naszych uwielbianych przez rząd PiS -u aliantów z Jerozolimy.


cytaty pochodzą z "Dziennika Narodowego"

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo