37 obserwujących
645 notek
832k odsłony
182 odsłony

Mossad szpieguje Trumpa. Pluskwy w bliskiej okolicy Białego Domu

Wykop Skomentuj10

To temat pewnie mało znaczący dla Salonu 24 nazwanym złośliwie  PiShalomem, ale trzeba o tym poinformować bo  jest to jednak  gorący news. Najlepiej z pomocą cytatów.

"Amerykańskie służby wywiadowcze uważają, że Izrael jest odpowiedzialny za montowanie urządzeń do monitorowania telefonów komórkowych w pobliżu Białego Domu oraz w innych wrażliwych lokalizacjach w Waszyngtonie. Celem tych działań było szpiegowanie prezydenta Donalda Trumpa (...) Maleńkie urządzenia monitorujące znaleziono w różnych lokalizacjach w stolicy USA. Zostały w nich umieszczone, by uzyskać dostęp do komunikacji między Trumpem a jego sojusznikami oraz współpracownikami, poinformowało to wpływowe medium trzech byłych urzędników amerykańskich."  -  informuje  POLITICO   https://www.politico.com.

Można zapytać w jakim celu Mossad szpieguje Donalda Trumpa, skoro większość amerykańskich senatorów i kongresmenów to albo filosemici lub Amerykanie żydowskiego pochodzenia. No cóż, trzeba cofnąć się w czasie aby co nie co zrozumieć.

"49 lat temu miał miejsce atak lotnictwa izraelskiego na amerykański okręt USS Liberty – okręt pomocniczy typu Belmont, klasyfikowany jako technical research ship, pełniący funkcję jednostki rozpoznania radioelektronicznego. W jego następstwie śmierć poniosło 34 marynarzy, a aż 170 zostało rannych. Państwo Żydowskie oznajmiło, że była to “pomyłka”, jednak przeczą temu dwa fakty: do nalotu doszło na wodach międzynarodowych, a sam okręt był prawidłowo oznaczony. (...) Wszystko to wskazuje na działanie z premedytacją. Dodatkowo aury tajemniczości dodaje decyzja Lyndona Johnsona, wtedy prezydenta USA, Kilka lat temu powstał film dokumentalny o nazwie „Dzień w którym Izrael zaatakował Amerykę” – wyprodukowany i wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego reżysera Richarda Belfielda. Jego teza brzmi, iż okręt miał zostać zatopiony, a wszyscy marynarze zabici by dać prezydentowi USA pretekst do ataku na Egipt (od 3 dni Izrael walczył z tym państwem w ramach tzw. wojny sześciodniowej).który osobiście wydał rozkaz odwołujący amerykańskie myśliwce 6 Floty, lecące z pomocą okrętowi. "

Jakież to podobne do późniejszych zdarzeń z 11 września 2001 roku, czyli do ataku terrorystów na World Center w Nowym Jorku oraz na Pentagon, po których to rozpoczęła się amerykańska inwazja na Irak mający wówczas ostro na pieńku z Izraelem. Teoria spiskowa mówi dodatkowo, że tego feralnego dnia czyli 11 września 2001, w którym zginęło tylu niewinnych ludzi, pracujący w World Center Żydzi wzięli sobie akurat dzień wolny. 

cytaty pochodzą z "Dziennika Narodowego"

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka